reklama

Nika šetří prostor a vnáší do prostoru atmosféru

Podle nálady si před spaním vyberete knihu, která vám nejlíp padne. Knihy máte po ruce, v nice nepřekážejí a ještě pro svůj oblíbený titul nemusíte z postele vstávat Foto: Podle nálady si před spaním vyberete knihu, která vám nejlíp padne. Knihy máte po ruce, v nice nepřekážejí a ještě pro svůj oblíbený titul nemusíte z postele vstávatFoto: DigsDigs.com

Romantické výklenky.

Pokud jste unaveni ze skříní a chcete, aby místnosti ve vašem bytě a domě byly o něco víc vzdušnější, je čas poohlédnout se po nekonvenčních nápadech. Jedním z nich mohou být niky, tedy výklenky ve zdi. Do naší obrazové galerie jsme jich pro vás několik pěkných nasbírali.

Moderně řešený prostor může vypadat opravdu i jinak, než jen špeluňka do posledního centimetru nacpaná skříněmi. Místnost s nikami funkčnost neztratí, a to ani když se rozprostírá jen na několika metrech čtverečních. Nika, tedy výklenek ve zdi, umožňuje různá řešení. Sama o sobě může být poličkou nebo vytvoří prostor pro víc uvnitř situovaných poliček. Dávat do nich můžete cokoliv od kořenek v kuchyni až po různá mýdla v koupelně.

S elegantním designem se niky stávají objekty, které velmi pěkně zapadají do elegantně řešeného interiéru. Situovat je můžete kamkoliv do stěny za kuchyňskou linkou, do sprchového koutu, někam k oknu apod. Zkuste si svůj prostor trochu uvolnit s nápaditými výklenky a policemi v nich. Třeba tak, jak uvidíte v naší galerii.

Nika zapadne kamkoliv Foto: Nika zapadne kamkolivFoto: DigsDigs.com

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Chytře využitá „nudle“. Jen se otočíte a máte lednici po ruce, jen se otočíte a je tu sporák a pracovní plocha. Posezení je příjemně zakomponované k oknu Foto:

Inspirativní nápady na úzké kuchyně

Existují způsoby, jak těsné místo proměnit ve stylovou místnost, kde vás bude bavit vařit, a dokonce i sem tam v ní setrvat třeba nad kávou a zajímavou debatou.

Článek

reklama