reklama

Nový trend v interiérech: Psané obrazy s osobními údaji, vtipy či hesly rodiny

 Velikým trendem jsou nyní psané obrazy Foto: Velikým trendem jsou nyní psané obrazyFoto: Zuzka Procházková

Věříte v energii, kterou váš interiér a věci v něm vyzařují na vás i na ostatní? Je to podobné jako třeba tetování.

Proč si necháváme zvěčnit data, jména a obrazy na svá těla? Chceme tím upozornit na to, co je pro nás v životě důležité a tak trochu věříme, že když je to vryté hluboko v naší kůži a nosíme si to s sebou, má to na nás vliv každou vteřinu našeho života a nese punc určité věčné energie.

Tetování v interiéru?

A co si vnést takové „tetování“ do našeho interiéru? Velikým trendem jsou nyní psané obrazy, které znázorňují naše životní kréda, data narození našich dětí nebo i vtipná hesla, jako jsou pravidla rodiny. Výhodou je, že si takovýto obraz můžete vytvořit sami, jelikož se nejedná o malování jako takové, ale spíše psaní. Vlastně výhod je tu hned několik:

  1. Barvy – sami si obraz vytvoříte tak, aby se hodil právě do vašeho interiéru

  2. Zábava – takové malování v rodinném kruhu bude určitě zábavou na celé odpoledne

  3. Originalita – máte jistotu, že nikdo jiný nebude mít stejný obraz

  4. Design – využijte svou fantazii a pohrajte si s nápadem. Obraz můžete malovat na plátno nebo přímo na zeď, na dřevo, hesla mohou být nejen na zdech, ale i na předmětech, sklenicích, rámu od zrcadla apod.

Zuzka Procházková, která se věnuje těmto obrázkům už několik let, pro Vás ráda nějaký namaluje Foto: Zuzka Procházková, která se věnuje těmto obrázkům už několik let, pro Vás ráda nějaký namalujeFoto: Zuzka Procházková

Jak na to?

Pokud jste se rozhodli si nějakou takovouto osobní dekoraci pořídit do interiéru, stačí vám akrylové barvy, které seženete v jakémkoliv obchodě s barvami, a plátno. Pak už jen rozmyslete, čeho by se obraz měl týkat, a pusťte se do práce.

Nejste zrovna zruční malíři? I v tomto případě mám pro vás tip. Zuzka Procházková, která se věnuje těmto obrázkům už několik let, pro vás ráda nějaký namaluje. Stačí jí poslat informace, například o narození vašeho dítěte, zvolené barvy podkladu a písma a hotové dílo máte brzy doma.

Zuzku najdete na Fleru zde: http://www.fler.cz/zuzanaprochazkova

Zuzana Schubertová
Epés rádes
Designérka Zuzana Schubertová, Epes rádes Foto:

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.  Foto:

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

Přemýšlíte, co udělat s nevzhlednou darovanou lednicí, otlučenou skříňkou, případně byste rádi vnesli do svého domova nějaký nový zajímavý prvek? Zkuste to s tabulovou...

Článek

Závěsná lampa Fly, kterou v roce 2002 navrhnul italský designér Ferruccio Laviani, patří k nejpopulárnějším produktům značky Kartell Foto:

Červená a tyrkysová je in. Tipy na barevné lustry

Nebojte se barev. Když se je naučíte kombinovat, nemůžete nic zkazit.

Článek

Jemné krásky z polyethylentereftalátu (PET) Foto:

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Truhlík na květiny? Šperkovnice? To vše jde vyrobit z PET lahví.


reklama