reklama

Odložte si. Nápadité kousky do vaší předsíně

Odložte si, prosím Foto: Odložte si, prosímFoto: Thinkstock

Věšák se může stát králem předsíně.

Možná jste s příchodem pěkného počasí a s úklidem teplých bund, kabátů a kulichů z věšáku zjistili, že to, co se skrývá pod nimi, už není nic moc. Neotálejte a pořiďte si nový kousek, vaše předsíň si ho zaslouží.

Stojanový věšák je jednou z možností, kam odkládat svršky při příchodu domů. Zvlášť v nepříznivém počasí je to rozhodně lepší varianta, než uzavřený prostor ve skříni. S jeho výběrem si dejte práci, protože je to detail, kterého si vaše návštěva určitě hned všimne a vy můžete nabírat body za příznivý první dojem.

I designér Robert Bronwasser hledá inspiraci v přírodě Foto: Newshousedesign.comPokud jste příznivci klasiky, zapátrejte na serverech s použitým zbožím nebo na bleších trzích. Při troše štěstí získáte nádherný dřevěný kousek doslova za pár korun.

Jeho tajemnou historii ocení nový majitel s fantazií, domácí kutil bude zase ve svém živlu, až s pomocí šmirglu a barvy dá ošuntělému kousku nový kabátek.

Jestliže nemáte rádi nákupy z druhé ruky vězte, že až zjistíte, jaká je v současné době nabídka stojanových věšáků, většina z vás zapomene na klasiku a rozhodne se oživit svůj byt co nejoriginálnějším kouskem. (Foto: Newshousedesign.com)

 

 


(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Vzhled lampy dotváří porcelánová objímka se žárovkou a šňůra s retro vypínačem Foto: roksorjakostyl.cz

Pusťte ocel k sobě domů

Důvěrně tento materiál znají stavaři – roksor. Budete překvapení, jak svěže bude působit v interiéru.

Článek

Ostré i ladně oblé křivky v jednom, zároveň ostrý kontrast bílé a červené. Že by ideální koupelna pro příznivce jistého fotbalového klubu? Ne, umyvadlo se jmenuje Abisko. Inspiraci našli designéři firmy Eumar ve švédském stejnojmeném národním parku Foto: Designisthis.com

Přečíst si e-mail v umyvadle? Co dnes umí sanita

Vodovodní baterie ve tvaru iPhonu, umyvadlo, na kterém si můžete projít svůj diář. I takovou podobu má základní lidská potřeba umýt si ruce. Přinášíme přehled vychytaných ...

Článek

 

 

reklama