reklama

Osprchujte se v Darth Vaderových slzách

Darth Vader jako sprchová hlavice je o trochu dražší, zato nabídne i pořádnou rukojeť. Chyťte záporáka za vytrženou páteř a osprchujte si jakoukoliv část těla Foto: Darth Vader jako sprchová hlavice je o trochu dražší, zato nabídne i pořádnou rukojeť. Chyťte záporáka za vytrženou páteř a osprchujte si jakoukoliv část tělaFoto: bedbathandbeyond.com/gizmodo

Ikony Star Wars jako sprchové hlavice.

Návrat slavné filmové ságy o hvězdných válkách můžete oslavovat nejen v kinech, ale i u vás doma. Výrobci nejrůznějších užitečných i zcela nesmyslných věcí se už pustili do práce a první vlaštovky rozviřují vlnu zájmu. Mezi nimi jsou jistě zcela originální sprchové hlavice.

Pořídíte je ve dvou provedeních – jako Darth Vaderovu helmu a jako robůtka R2-D2. Drahé příliš nejsou, za dýchavičnou masku záporáka vydáte 30 USD/cca 720 Kč a za roztomilého Ártůdýtůa jen 25 USD/cca 600 Kč.

Roztomiloučkého robůtka budete muset přišroubovat k armatuře napevno. Počká na vás ale vždy na stejném místě Foto:

 

Ač obě postavy bojují ve filmu na opačných stranách a každý disponuje diametrálně odlišnými vlastnostmi, jako sprchové hlavice mají stejná nastavení.

Na obou filmových hrdinech si můžete zvolit 3 druhy proudu vody. A jestli vám nepřijdou milí ve filmu, pak ve vaší koupelně určitě. Šetří totiž vodou, a tak vám za ně nakonec poděkuje nejen vaše filmová duše, ale i spořivá nátura.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Máš na to 4 minuty Foto:

Jak ušetřit za vodu? Vychytaný závěs vás po 4 minutách vykopne ze sprchy

Dát si sprchu je tak příjemné. Kolik minut pod ní vydržíte?

Článek

Z výšky sídlo Marcuse Perssona působí, jako by bylo opuštěné kdesi v přírodě. Kdepak, nachází se v Los Angeles, ve čtvrti Beverly Hills!  Foto:

Zakladatel Minecraftu Marcus Persson koupil dům plný neuvěřitelných věcí

Tvůrce slavné počítačové hry Minecraft Marcus Notch Persson koupil dům, který oslňuje moderním přepychem a neuvěřitelnou sbírkou hravých věciček. Vyfoukl ho rapperovi Jay...

reklama