reklama

Složte si pokoj do krabice

Travelbox připravený na dobrou noc  Foto: Travelbox připravený na dobrou noc Foto: Juust

Měníte adresy jako ponožky, ale raději byste vyhořeli než opět stěhovali nábytek? Pak je tento skládací příbytek od rakouských designérů pro vás jako stvořený.

Dvoumetrová dřevěná a hliníkem opláštěná bedna o hmotnosti pouhých šedesát kilogramů, se po rozložení promění v pohodlnou dřevěnou postel, pěknou knihovnu nebo stůl s židlemi v dánském stylu a ještě v ní můžete zaparkovat kolo na cesty. Až do Rakouska ovšem pro originální skládací pokojíček cestovat nemusíte – jeho vynálezce Stefan Juust se už na Facebooku nechal slyšet, že jej bude zasílat i na dobírku.

Travelbox připravený na dobrou noc  Foto: Travelbox připravený na dobrou noc Foto: JuustBedna je dlouhá 209 centimetrů, 129 vysoká a 39 centimetrů široká Foto: Bedna je dlouhá 209 centimetrů, 129 vysoká a 39 centimetrů širokáFoto: JuustSlabinou Travelboxu je to, že na jeho úzkou postel se vejde jen jeden člověk, ke stěhování 60 kg těžké bedny je ale zapotřebí dvou lidí Foto: Slabinou Travelboxu je to, že na jeho úzkou postel se vejde jen jeden člověk, ke stěhování 60 kg těžké bedny je ale zapotřebí dvou lidíFoto: JuustUžitečný může být i doma Foto: Užitečný může být i domaFoto: JuustSkica nastiňuje všechny možnosti tohoto vynálezu  Foto: Skica nastiňuje všechny možnosti tohoto vynálezu Foto: Juust

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Stylový nábytek pro odpočinek malého fotbalisty – křesílko stylizované jako fotbalový míč. Foto:

Nakopněte křesílko a hups do ustlané branky. Nábytek pro sportovní šílence

Přinášíme 22 kreativních nápadů, kdy designéři vtiskli nábytku podobu sportovního náčiní.

Článek

Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby. Foto:

Vem bedničku, přepravku – máš nábytek za babku!

Materiál na nábytek je všude kolem nás. Lze využít i bedničky na ovoce nebo přepravky.

Článek

Dneska to máme jak v zahradě Foto:

Rostoucí dětské židle, stoly a nábytek. Podívejte se, co vše umí

Aby děti rády seděly u domácích úkolů, potřebují pořádný stůl a židli.


reklama