reklama

PŘED a PO: Podívejte se na fotogalerii proměny garsonky v pořadu Jak se staví sen

Garsonka PO proměně Jak se staví sen. Foto: Garsonka PO proměně Jak se staví sen.Foto: archiv Prima

Pondělní proměna malé garsonky v pořadu Jak se staví sen - extra měla ohromný úspěch. Designérům se podařilo vytvořit ze stísněného prostoru nádherné a moderní bydlení. Podívejte se na velkou fotogalerii proměny. Ukážeme vám, jak garsonka vypadala PŘED a PO proměně!

Mělo to být překvapení Andrey pro její maminku, se kterou společně se dvěma psy žila v malé garsonce. Rodina si rekonstrukci stísněného bydlení nemohla dovolit a všichni čtyři přespávali na jedné posteli. Designérům pořadu Jak se staví sen - extra se však podařilo během pár dní proměnit staré bydlení v luxusní a moderní domov. Překvapení se povedlo a paní Tomicová nemohla uvěřit vlastním očím: "Tyjo, to je nádhera!" byla její první slova dojetí po vstupu do zrekonstruované garsonky.

Podívejte se fotogalerii, jak garsonka vypadala před a po proměně.

Banner Living Foto:

Další články:

Článek

Proměnu uvidíte už v pondělí ve 21:30 na Primě. Foto:

Jak se staví sen: Žije s maminkou a dvěma psy v garsonce bez kuchyně. Podaří se stísněný domov proměnit v moderní bydlení?

V dalším díle nové řady pořadu Jak se staví sen – extra bude ve znamení velkého překvapení. Andrea by chtěla splnit sen svojí mamince Jeleně, která do poslední chvíle...

 

Článek

Sledujte již dnes ve 21:30 na Primě. Foto:

Jak se staví sen: Sledujte proměnu staré garsonky na luxusní byt už dnes na Primě!

Nový díl pořadu Jak se staví sen uvidíte už dnes ve 21:30 na Primě. Dnešní díl bude ve znamení velkého překvapení!

reklama