reklama

Přestaňte věčně hledat klíče. Podívejte se, jak na to.

Věšáček na klíče pro poetičtější duše. Cena: 296 korun Foto: Věšáček na klíče pro poetičtější duše. Cena: 296 korunFoto: Fler.cz

Ach ty klíče, kde je zase mám.

Jak u vás doma ukládáte klíče? Máte pro ně pevně určené místo, nebo je po příchodu domů jen tak někam bezmyšlenkovitě pohodíte a pak trávíte spoustu času jejich hledáním? Patříte-li do druhé kategorie a jste tedy takzvaný věčný hledač klíčů, pojďte se podívat na několik tipů, jak můžete klíče ukládat. Věřte, že je tisíc jiných a nápaditějších způsobů, než prkénko a v něm zatlučené skobičky.

První tip, který přinášíme, je určen spíše domácím kutilům. Praktický a docela dobře vypadající věšáček si můžete totiž vyrobit sami z několika dílků Lega. Různě barevné kostičky stavebnice zároveň poslouží jako neotřelý přívěšek na klíče.

To zvládnete sami Foto: Designrulz.comTo zvládnete samiFoto: Designrulz.com

Kromě Lega si připravte kroužky na klíče, provázek nebo ještě lépe proužky usně a pak samozřejmě vrtačku, nějaké ty hmoždinky a můžete se do toho pustit.

Organizér zavěste hned u dveří, tak abyste klíče uložili okamžitě po příchodu a měli je na očích při odchodu z bytu. Jestliže máte početnější rodinu a tím pádem větší počet svazků, zauvažujte spíše o skříňce, ve které bude váš klíčový chaos pěkně ukrytý. Podle zařízení předsíně se ještě rozhodněte pro vhodný materiál a pojďte si s námi vybrat nějaký ten stylový kousek.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti Foto: Bhuto.com

Co je to? Můžete to mít doma

I praktické věci mohou být hravé.

Článek

Článek

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku Foto: Roman Mlejnek a www.dilnytvorivosti.cz

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jsou to drobnůsky - hodiny ze starých gramodesek, vonné svíčky, pestrobarevné zápichy do květináčů a přesto dokáží změnit atmosféru vašeho domova.

reklama