reklama

Prince byl frajer! Tenhle dům si zařídil v Karibiku. A příjezdová cesta je fialová

Dům má i fialovou příjezdovou silnici Foto: Dům má i fialovou příjezdovou silniciFoto: Profimedia/archiv Regency-Chrietie´s

Prince si splnil sny, o kterých sní asi většina z nás.

Po skonu slavného zpěváka Prince se objevily desítky jeho údajných příbuzných, kteří se pokoušejí zdědit část Princova sedmimiliardového majetku. Patří k němu i jeho sídlo na karibských ostrovech Turks a Caicos, do jehož interiérů můžete při této smutné příležitosti alespoň virtuálně zavítat.

Rezidence na karibských ostrovech Turks a Caicos v hodnotě přesahující čtvrt miliardy korun je jen zlomek majetku po zesnulém zpěvákovi, svou pompézností ale přitahuje snad největší pozornost. Americký zpěvák, multiinstrumentalista a textař Prince Rogers Nelson si toto sídlo pořídil v roce 2010 a při následných úpravách nechal cestu na pozemku vyvést ve fialovém odstínu.

V hlavním objektu je 10 ložnic i stejný počet koupelen Foto: V hlavním objektu je 10 ložnic i stejný počet koupelenFoto: archiv Regency-Chrietie´s

Podle informací realitní kanceláře spadající pod značku Christie´s, která má prodej sídla na starosti, je v hlavním objektu 10 ložnic i stejný počet koupelen, krytá terasa s barem, tělocvična, nahrávací studio, kinosál a velká hala. To ale není všechno.

Sídlo s rozlohou 920 m² zahrnuje i dům pro hosty se dvěma ložnicemi a dům pro personál se třemi ložnicemi. Kromě toho je k dispozici několik bazénů, tenisové kurty a kotviště lodí. Dále jsou tu i dvě pláže – nejspíš pro případ, že by jedna byla málo.

Vězeň Carlin Q. Williams se nechal slyšet, že je Princovým jediným biologickým synem. Barva jeho pleti s tou zpěvákovou shoduje, teď už jen DNA a bude mít vyhráno Foto:


Představa takového životního standardu obzvlášť neodbytně rezonuje v hlavě Carlina Q. Williamse zavřeného v jedné z coloradských věznic. Ten nedávno přispěchal s tvrzením, že je Princovým jediným biologickým synem a požaduje test DNA, jehož prostřednictvím chce své tvrzení prokázat.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

 

Článek

George Clooney a jeho manželka Amal Alamuddin si pořídili zámek Foto:

George a Amal Clooneyovi: Prolezte jim hnízdečko lásky! VIDEO

Herec George Clooney a jeho půvabná manželka Amal si pořídili nové hnízdečko lásky. Vypadá to, že investovali deset milionů liber do Manor House v hrabství Berkshire.

Článek

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici Foto:

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Celkem 12 ložnic, 12 koupelen a část osobních věcí Johnny Deppa. To získá nový majitel domu, který je aktuálně na prodej nedaleko proslulého Saint-Tropez. A jako bonus...

reklama