reklama

Přineste si jaro domů. 30 tipů na krásné květované tapety

Toto je nálepka na stěnu. Jak ta bílá stěna najednou ožila, že? Foto: Toto je nálepka na stěnu. Jak ta bílá stěna najednou ožila, že?Foto: Aliexpress.com

Nebojte se výrazného vzoru. Můžete ho použít jen na jednu stěnu, a přesto domov rozveselit.

Květiny mají na lidskou psychiku bezesporu pozitivní vliv. Během chmurných dní dokážou skvěle pozvednout náladu. Pořiďte si i vy květinovou výzdobu přímo k sobě domů. Když použijete kvalitní tapety, oživující krása květin vám nezvadne ani po několika letech.

Vyzdobit si byt květinami lze poměrně snadno. Stačí si pořídit pár těch pokojových anebo v květinářství vybrat řezanou kytici, která vám právě pro daný okamžik nejvíc vyhovuje. Chcete-li si ale zkrášlit domov na delší dobu, nebude od věci začlenit květy do celkového pojetí úpravy domácnosti.

Fialová je hodně v módě, zde se objevuje jen v podobě rozvitých květů Foto: Fialová je hodně v módě, zde se objevuje jen v podobě rozvitých květůFoto: Plusroom.net

Moderní tapety s rostlinnými motivy dokážou v interiéru navodit neuvěřitelnou atmosféru. Díky připomínce skutečné přírody vám pomohou snížit stres, oživí vědomí a navíc dobře vypadají.

Nemusíte mít rovněž obavy, že by kytičky na stěnách byly z módy. Je tomu právě naopak. Jde jen o to dobře si vybrat barevné ladění, velikost motivu a umístění. Jak uvidíte v naší galerii, přírodní motivy dokážou s místnostmi udělat divy!

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Matthew Williamson navrhuje už 15 let dekory tapet a látek v kontrastním barevném stylu Foto:

Exotické tapety hýří fantastickými dekory

Máte slabost pro luxus a výjimečnost?

reklama