reklama

Pro milovníky (nejen) starých časů: 10 úžasných volně stojících van. Kterou si vyberete?

Přímé linie jsou vysoce v trendu moderního puristického bydlení. Pokud máte moderní celý byt, pročby koupelna měla být výjimkou? Foto: Přímé linie jsou vysoce v trendu moderního puristického bydlení. Pokud máte moderní celý byt, pročby koupelna měla být výjimkou?Foto: ravak.cz

Moderní člověk potřebuje relaxovat. A kde se relaxuje lépe než ve vaně plné teplé voňavé vody. Podívejte se, jaké krásné kousky si můžete pořídit domů.

Naštěstí už jsou dávno pryč doby, kdy do nevelké panelákové koupelny stavitelé doslova nacpali umyvadlo a vanu, to vše na umakartové stěny hnědé barvy. Pak už zbylo místo jen na pračku a uživatelé bytu museli v koupelně stát na jedné noze, aby se tam vůbec vešli. Moderní koupelny skýtají více místa, bytoví architekti pak přicházejí s netradičními řešeními. Ten, kdo chce, si tak může doma dopřát pravidelnou relaxační koupel.

Při pořizování vany důkladně zvažte rozmístění bytu a možnosti přívodu a odtoku vody. Berte ohled na své potřeby, pokud je třeba volte asymetrickou vanu a skleněnou zástěnu. Někdy můžete víc místa na vanu získat propojením toalety a koupelny, trendem posledních let je však propojení koupelny s ložnicí a dalšími částmi bytu. Vanu však můžete mít i v obýváku či vedle kuchyňské linky. Stačí si jen vybrat tu správnou vanu v naší galerii a pustit se do toho.

Máte-li možnost, umístěte vanu tak, abyste se při koupeli mohli těšit pohledem z okna Foto: Máte-li možnost, umístěte vanu tak, abyste se při koupeli mohli těšit pohledem z oknaFoto: kvstore.cz

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Chytře vymyšlené doplňky pojmou moře drobností Foto:

Postrádáte úložný prostor v koupelně? Máme pro vás 10 chytrých řešení

Kam je uložit, aby byly stále u ruky, ale nepřekážely? V koupelně máme spoustu drobností a každá z nich by měla mít svoje místečko.

Článek

Naše oblíbené květiny či bylinky do koupelny dostaneme velice jednoduše, třeba s opravdu kvalitním mýdlem Foto:

Koupelna jak ze žurnálu aneb Tipy, jak s minimem nákladů vytunit starou koupelnu

Jak se cítíte při vstupu do vlastní koupelny? Pokud to není úplně ono, nezoufejte, stačí opravdu málo a můžete ji dostat o několik úrovní výše.

Článek

Ideální pro malé tvory Foto:

Nezavíráte záchod při splachování? Aneb 7 zvyků, kterými hýčkáte bakterie v koupelně

Koupelna je místo, kde se to hemží různými bakteriemi. Ale nezhoršujete jejich výskyt náhodou sami?

reklama