reklama

Pronajměte si byt po Lady Gaga. Třeba budete taky jednou zpívat…

Tady jsem se naučila říkat „Gaga“ Foto: Tady jsem se naučila říkat „Gaga“Foto: CBS / Via 60 Minutes

Tady Lady Gaga žila, než se stala slavnou. Pracovala tu na svém albu The Fame.

Chcete se sprchovat ve stejné koupelně, jako Lady Gaga? Máte možnost. Malý byt v New Yorku na Manhattanu, kde zpěvačka žila ještě před tím, než se stala slavnou, je volný k pronájmu. Za 2000 dolarů měsíčně.

Za tuhle cenu dostanete něco jako 1+1 v předválečném domě v jihovýchodní části Manhattanu (Lower East Side). Do bytu ve Stanton Street číslo 176 se Lady Gaga nastěhovala v roce 2006 ve svých 20 letech poté, co odešla z domu rodičů – a taky ze školy. Právě tady ještě coby Stefani Joanne Angelina Germanotta po tři roky dumala o své budoucí identitě, snila o slávě a tvořila své první album s objevným názvem The Fame (tedy Sláva).

První místo k samostatnému bydlení si zpěvačka italského původu zřejmě nevybrala náhodou. Lower East Side je schovaná za čínskou čtvrtí a byla tradičním útočištěm dělnických přistěhovalců z Evropy. Potkávali se tady Poláci, Italové, Němci i Židé. Dnes má čtvrť ležící stranou od ruchu dolního Manhattanu tak trochu bohémský nádech. Skoro jako samotná Lady Gaga…

(mil)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Úplně kostičkované to tedy není, ale jistá podobnost se světem Minecraftu se nabízí Foto:

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Tak dlouho hrál youtuber Minecraft, až mu kostičkový gigant vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů.

Článek

Z výšky sídlo Marcuse Perssona působí, jako by bylo opuštěné kdesi v přírodě. Kdepak, nachází se v Los Angeles, ve čtvrti Beverly Hills!  Foto:

Zakladatel Minecraftu Marcus Persson koupil dům plný neuvěřitelných věcí

Tvůrce slavné počítačové hry Minecraft Marcus Notch Persson koupil dům, který oslňuje moderním přepychem a neuvěřitelnou sbírkou hravých věciček. Vyfoukl ho rapperovi Jay...

reklama