reklama

Psí koupelna – rozmar, nebo nutnost?

Psí koupelna s vlastním vchodem je ideální – pes za pěkného počasí oschne na zahradě, takže nenamočí gauč ani koberce Foto: Psí koupelna s vlastním vchodem je ideální – pes za pěkného počasí oschne na zahradě, takže nenamočí gauč ani koberceFoto: Peter A. Sellar

Tomovi čtyři psi bývají po dovádění venku dosti špinaví, a tak jim zřídil vlastní koupelnu. Jen ten, kdo dostával velkého psa do vany a ještě těžšího jej z ní zvedal, tuší, o jak užitečné zařízení jde.

Dva světlí labradoři, bišonek a vořech, v jehož žilách koluje krev krysaříka a čivavy, to mají z domova k řece jen kousek, takže mytí je každodenní záležitost. Aby jejich pán vůbec stihl dělat i jiné věci, rozhodl se psí koupel maximálně zjednodušit. Sprchový kout, který pro ně zřídil, je dost vysoko na to, aby se k psům nemusel příliš shýbat. Výklopný dřevěný schůdek zas umožňuje větším psům do sprchového koutu vylézt.

Když už jednou rekonstruoval prádelnu, v níž psí kout zřídil, rozšířil zvířecí zázemí i o psí ložnice. Labradoři mají po jednom pelechu ve speciální skříni, v níž pes kupodivu vyskočí i do vrchního fochu. Bišonek zas spí v šuplíku z uříznutých dveří. Jak šuplík, tak i skříň Tom pochopitelně nezavírá, když v nich zrovna spí psi.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Mám už jít ven?  Foto:

Taky váš pes pozná, kolik je hodin? Jak to vlastně dělá?

Ukazuje se, že řada zvířat dokáže ve své hlavě znovu prožít minulé události.

Článek

Článek

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější Foto:

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Psí miska je nedílnou součástí bytu. Jak ji vybrat, aby bylá krásná, ale i vhodná pro vašeho miláčka?

reklama