reklama

Rapper Pharrell Williams pouští luxusní byt v mrakodrapu

Obývací pokoj sahá přes tři patra Foto: Obývací pokoj sahá přes tři patraFoto: www.zillow.com

Pokud myslíte, že Pharrell Williams vede život v luxusu, rozhodně máte pravdu. Vzhledem k tomu, že se nedávno stěhoval, můžete se podívat, proč bychom se nechtěli sprchovat v jeho šesté koupelně.

O bytu v Miami, který americký zpěvák, rapper, producent a skladatel zrovna prodává, nelze říci křivého slova. K ceně bezmála 11 milionů dolarů (270 milionů Kč) lze dodat jen tolik, že je o půl druhého milionu nižší, než za kolik jej Williams v roce 2007 kupoval. Dění posledních dnů nabízí i takové srovnání, že je to pořád čtyřicetkrát menší částka, než s jakou se podle dostupných zpráv pokusil ve Švýcarsku disponovat komunista Ransdorf a jeho doprovod. Ale zpátky do 40. patra miamského věžáku Bristol Tower. Byt o ploše 840 m² je v pěkné lokalitě čtvrti Brickell s dobrou občanskou vybaveností a patří k němu i slušná terasa s ještě slušnějším výhledem na všechny světové strany zahrnující panorama města i kus Atlantiku. Hvězdy je ale lepčí pozorovat ze střešní terasy s bazénem.

Z bytu ve 40. patře je vidět panorama Miami i Atlantik Foto: Z bytu ve 40. patře je vidět panorama Miami i AtlantikFoto: www.zillow.com

Uvnitř byt nabízí pět ložnic, šest koupelenz nichž nejméně jedna pro samý mramor působí poněkud studeně a připomíná pražskou stanici metra Muzeum –, kinosál i třípodlažní obývací pokoj s elegantním schodištěm. Až se nechce věřit, že by zpěvák toto místo opouštěl. Ale nic naplat, pan Williams ví, že je čas odejít do možná ještě luxusnějšího bytu v ještě vyhlášenějším Los Angeles. Tak až vybalí věci z krabic od banánů, snad pověsí na síť alespoň několik obrázků z kolaudace.

 

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Úplně kostičkované to tedy není, ale jistá podobnost se světem Minecraftu se nabízí Foto:

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Tak dlouho hrál youtuber Minecraft, až mu kostičkový gigant vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů.

Článek

Bílá věž vysoká 56 metrů bude součástí oddechové zóny na břehu řeky Lez. Foto:

Dům jako piniová šiška? Francouzi ho postaví do dvou let

Japonský architekt Sou Fujimoto tvrdí, že architektura se má inspirovat přírodními tvary a strukturami.

Článek

Domek stojí na kouzelném místě u jezera Foto:

Rozvedená matka tří dětí si sama postavila dům

Místo fňukání po rozvodu postavila dům.

reklama