reklama

Realitní makléř zveřejnil fotky domů, které není schopen prodat

Pracovat jako realitní makléř nemusí být vždy jednoduché.

Vaší náplní práce je zprostředkovávat prodeje domů a vy se tak musíte snažit předvést dům či byt v tom nejlepším světle. Mimo jiné byste si měli umět vybírat. Kdo by si kupoval dům u realitní kanceláře, která prodává byty, ve kterých řádili maniaci a feťáci?

Na místě je i výběr kvalitních fotografií, které zaujmou potenciálního kupujícího. Pokud takové fotky nemáte, není se co divit, že se nemovitost nedaří prodat. Tyto fotografie jsou brilantním příkladem toho, jak byste dům rozhodně prodávat neměli. Neostré fotografie či drobný nepořádek jsou na realitních fotografiích celkem běžné. Ale kachličky v podobě hákového kříže, krvavé šlápoty, záchod umístěný přímo přede dveřmi nebo pokoj, který vypadá jako cela, kde se raději do týdne oběsíte? To už se jen tak nevidí a je vcelku nepochopitelné, jak se mohou realitní kanceláře snažit podobné hrůzy prodávat.

Mohlo by vás zajímat:

Článek

To nechceš! Foto:

21 fotek, které vás přesvědčí, že by člověk neměl jezdit veřejnou dopravou

Člověk se tedy někdy alespoň pobaví, někdy to je ale utrpení.

Článek

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan Foto:

Inspirace: 11 úžasných pokojů pro pány kluky

Uvažujete o tom, že svému synovi zařídíte jedinečný pokojík v pirátském nebo indiánském stylu? Nechte se inspirovat skvělými nápady a pusťte se do toho...

reklama