reklama

Rodinný dům u Jihlavy ukrývá bazén, který skvěle spojuje živou a neživou přírodu

Rodinný dům u Jihlavy Foto: Rodinný dům u JihlavyFoto: www.luxusnipovrchy.cz

Mechu stačí vzdušná vlhkost a dokáže se postarat o krásnou dekoraci.

Ve spolupráci s architektonickým ateliérem Fortis a studiem OTKA vznikl odvážný a nadčasový projekt kulatého rodinného domu na Vysočině. Dům je citlivě vsazen do mírně zvlněného terénu, takže příroda přirozeně obrůstá dům ze svahů a vtéká do interiérů ze zahrady. Při realizaci se dbalo na precizní provedení betonových skeletů, které byly esteticky využity nejen na fasádě, ale i v interiéru.

Pro jejich doplnění se pak výborně hodily betonové stěrky, které vzhled změkčily a v kombinaci s dalšími přírodními materiály, jako jsou kámen, dřevo, keramika a mech, vytvořily nadčasový a harmonický prostor pro velmi akční rodinu. Imitace betonu byla využita jako nejen praktický, ale zároveň vysoce estetický prvek dokreslující atmosféru soukromého krytého bazénu. Mimořádně dobře se na stěnách z imitace betonu vyjímají trsy okrasného mechu.

Podívejte se na fotky:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Tak jdete do toho?  Foto:

Vše, co jste chtěli vědět o stěrkách v koupelně

Stěrky nejsou jen krásné, jsou i praktické. Díky nim vaše koupelna získá neotřelý luxusní vzhled a tam, kde není dobré odvětrání, přestanete bojovat s plísní. Přesvědčíme...

reklama