reklama

Ronaldo si koupil byt známý z 50 odstínů šedi!

Z obýváku je nádherný výhled na New York. Foto: Z obýváku je nádherný výhled na New York.Foto: Warburg Realty

Slavný fotbalista si vyhlídl v New Yorku úžasný loft v mrakodrapu Trump Tower.

Po veleúspěšném minulém roce, alespoň co se financí týká, za něj vydal 18,5 milionu dolarů a ještě se může procházet po dvou patrech apartmánu, který inspiroval autorku slavné erotické trilogie. Hvězda Realu Madrid, jako nejlépe placený týmový hráč světa (v roce 2014 prý inkasoval dohromady 79 milionů dolarů) si pár milionů za byt, jenž se rozkládá na 233 m2, může v klidu dovolit. Adresa je výjimečná, stejně jako stavba. Cristiana Ronalda při jeho návštěvě USA tak můžete navštívit v jedné z nejprestižnějších a nejbezpečnějších částí Manhattanu, na rohu Páté Avenue a 56. ulice.

Nad všechen mramor a drahý kov je výhled. Musíte ale doufat, že zatmavení skla z vnější strany budovy zakryje při sprchování a obdivném výhledu vaši nahotu. Foto: Nad všechen mramor a drahý kov je výhled. Musíte ale doufat, že zatmavení skla z vnější strany budovy zakryje při sprchování a obdivném výhledu vaši nahotu.Foto: Warburg Realty

V bytě se nacházejí kromě krásného obývacího pokoje 3 ložnice s nádhernými koupelnami. Čtvrtá je jaksi navíc, pro větší pohodlí. V jedné z nich se můžete při sprchování velkým oknem rozhlížet po Central Parku. Pochopitelně nechybí kuchyň, jídelna a menší obývací pokoj nebo pracovna.

Článek

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici Foto:

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Celkem 12 ložnic, 12 koupelen a část osobních věcí Johnny Deppa. To získá nový majitel domu, který je aktuálně na prodej nedaleko proslulého Saint-Tropez. A jako bonus...

Co činí výjimečným tento apartmán v závratné „mrakodrapové“ výšce, je, že máte z místností dechberoucí možnosti výhledu na okolí. Z jednoho pokoje přehlédnete celý Central Park, z dalšího se můžete kochat pohledem na řeku Hudson a v jiném si připomínat minulost i současnost stavitelského umění Ameriky v podobě výškových budov, jako jsou Empire State Building, Chrysler Building a Freedom Tower.

Namíchejte si drink a jen se dívejte. Je na co!  Foto: Namíchejte si drink a jen se dívejte. Je na co! Foto: Warburg Realty

Dům byl zbudován v roce 1983, to však nic neubírá na atraktivitě bydlení v něm, spíš naopak. Vnitřní vybavení loftu, který si Ronaldo koupil, totiž už tehdy navrhl světově proslulý designér Juan Pablo Molyneux. Díky jeho umění i drobnějšímu zahlodání zubu času je rozlehlý apartmán příjemně útulný, i když se nachází ve studené sklobetonové stavbě.

Luxus bytu, kterým se fotbalové eso může obklopovat, také inspirovalo spisovatelku trilogie s prvním dílem nazvaným 50 odstínů šedi E. L. Jamesovou. The New York Post napsal, že právě tento loft se stal předobrazem apartmánu hrdiny erotického příběhu Christiana Greye. Ostatně, proč ne? Ronaldo je dostatečně atraktivní, takže by klidně mohl takovým vysněným Christianem Grayem být.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Nejprve je nutné sestoupit po 50 schodech Foto:

Bydlení na hraně: Dům chtějí zapustit do okraje skály, místo střechy bude bazén

V posledních dnech a týdnech je Řecko v médiích skloňováno především v souvislosti s hospodářskou situací. My se ale na Řecko a jeho poklady podíváme z úplně jiné perspektivy.


reklama