reklama

Šikovná máma proměnila kartonové krabice v luxusní kuchyňku pro svou holčičku

Práce je to spousta, ale výsledek stojí za to Foto: Práce je to spousta, ale výsledek stojí za toFoto: Facebook/Rodessa Villanueva-Reyes

Inspirace.

Mateřská láska nezná hranic, a tak se tvořivé mamince z Filipín podařilo u přátel na Facebooku vyvolat vlnu obdivu i závisti. Stačilo, aby se pochlubila tím, co vyrobila svojí malé dcerce.

Většina rodičů plní toužebná přání svých dětí s řádně naditou peněženkou v obchodních centrech. To ale není případ Filipínky Rodessy. Její roční dcerka začala projevovat zájem o všechno, co se dělo v kuchyni a tak bylo jasné, že z vlastního kuchyňského koutku by byla nadšená. Rodessa začala intenzivně shromažďovat kartonové krabice různých rozměrů a v hlavě jí postupně začal dozrávat plán na to, jak pro svoji roční dcerku vyrobit s minimem nákladů kuchyňku snů.

Pak přišly na řadu detaily. Jako například název restaurace a vývěsní tabule s denní nabídkou. Ty šikovná maminka vytiskla a nalepila na zadní stranu kuchyňky Foto:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Barevným kombinacím se meze nekladou Foto:

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Nízká cena a barevná kombinace, která bude dokonale ladit s vaší koupelnou, to jsou výhody vlastnoručně vyrobeného koberečku.

Článek

Jemné krásky z polyethylentereftalátu (PET) Foto:

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Truhlík na květiny? Šperkovnice? To vše jde vyrobit z PET lahví.

Článek

Pro mladé holky jak dělané Foto:

DIY: Vyrobte si sportovní podprsenku z pánských slipů

Holky, tohle vás pobaví, ale taky vám to ušetří dost peněz. Stačí nůžky a podprsenku si vyrobíte sama.


reklama