reklama

Šikovné úložné boxy. Jak vypadá nabídka trhu?

Děti mají s úklidem občas problém, ale uklízení do těchto boxů bude i pro ně radostí. Stačí přece naložit naklaďák a je hotovo Foto: Děti mají s úklidem občas problém, ale uklízení do těchto boxů bude i pro ně radostí. Stačí přece naložit naklaďák a je hotovoFoto: www.yafi.cz

Zakopáváte pořád o nějaké věci? Úložné boxy a krabice jsou skvělým řešením.

Chytří lidé je milují, protože do nich schováte spoustu maličkostí a byt pak vypadá uklizeně. Vždyť v každé domácnosti se nachází tisíce drobností, které sice nezbytně potřebujeme, na druhou stranu nám ale komplikují život. Je jich totiž moc, bývá složité je uklidit. A když je konečně uklidíme, pak je zase dlouho hledáme ve skříních a zásuvkách. Je proto lepší si pořídit šikovné vychytávky, které můžeme libovolně kombinovat.

Článek

No není to geniální?  Foto:

10 super nápadů, jak ukládat malou parádu

Také podléháte módním trendům a máte tolik náušnic a další bižuterie, že už v klasické šperkovnici ztrácíte přehled? Nezoufejte, i malá paráda se dá ukládat chytře.

Ano, řeč je o úložných krabicích a boxech. Využijete je opravdu po celém domě. V šatních skříních do nich můžete schovat kravaty, šátky, opasky, rukavice a další drobnosti. Do otevřených boxů poskládáte také ponožky nebo spodní prádlo. V dětském pokoji do nich uložíte hračky, v kuchyni koření, sušenky, čaj nebo kávu a v předsíni zase další nezbytnosti, například obojky a vodítka pro psí miláčky. Ale když se zamyslíte, jistě najdete spoustu dalších věcí, které byste do boxů a krabic schovali vy.

Nejčastěji se k výrobě používá polypropylen, který je průhledný, neprůhledný, s různými barevnými odstíny nebo imituje ratan, kožený vzhled či bambus. Výhodou plastu je snadná údržba a vysoká odolnost. Boxy se vyrábějí také z plechu, dřeva, látky, papíru, proutí nebo lakované mořské trávy. Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí kousky, které se u nás prodávají.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Barevným kombinacím se meze nekladou Foto:

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Nízká cena a barevná kombinace, která bude dokonale ladit s vaší koupelnou, to jsou výhody vlastnoručně vyrobeného koberečku.

Článek

Najděte jim jejich místo Foto:

Jak doma skladovat potraviny. Víte si rady s česnekem nebo rajčaty?

Asi to máte stejně. Přinesete tašky s nákupem a už automaticky, bezmyšlenkovitě vše rychle vybalujete a ukládáte na místa, která jste jednotlivým potravinám kdysi dávno...

Článek

Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám Foto:

Milujete večírky? Uspořádejte psí mejdan

Uvažujete o tom, že pozvete přátele na zahradní party? Zapomeňte na grilování, tím už dneska nikoho neohromíte. Buďte originální, zkuste psí večírek podle našeho manuálu.

 

 

reklama