reklama

Skvělý napád, nebo bizár? Psí misky integrované do kuchyňské linky

No jistě, po krmení se celá paráda zasune a je od toho pokoj. Přístup k vodě ale zůstane zachován   Foto: No jistě, po krmení se celá paráda zasune a je od toho pokoj. Přístup k vodě ale zůstane zachován Foto: Plain & Fancy by Dandamudi’s

Psí lobby získala na svou stranu interiérové architekty a ti integrovali a implementovali jejich dvě misky do kuchyňské linky. Pes od té chvíle nenadělá a ani lidé mu už nemusejí kopat do „vodičky“.

Psy dostihla další humanizace jejich života, tentokrát v podobě jídelního stolku. Po všech zábavných peleších v podobě secesních lenošek tentokrát nemůže žádný praktik v rodině namítnout ani popel. Dosud překážející misky se spolu s ideou vysouvacího či vestavěného panelu klidí z cesty. Psovi je to jedno, nicméně zapuštěný kout pro krmení dává naději, že pobyt v kuchyni zas bude o něco snesitelnější.

I ve snaze o takto promyšlenou kuchyň ale lze napáchat chyby. Misky integrované do koutku, který rozměry odpovídá parametrům pinče, velkého psa nepotěší. Stejně tak rámusící mikrovlnná trouba vsazená do prostoru přímo nad psím koutem může krmení proměnit ve stresující zkušenost. I u koutu pro misky platí ono ohrané úsloví o dvojím měření a jednom řezání, stejně jako to o jednoduchosti a kráse. Krása!

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější Foto:

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Psí miska je nedílnou součástí bytu. Jak ji vybrat, aby bylá krásná, ale i vhodná pro vašeho miláčka?

Článek

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes Foto:

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Následující úpravy a doplňky usnadní vašemu psovi život na zahradě a ještě jej ochrání před zbytečným nebezpečím.

Článek

Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám Foto:

Milujete večírky? Uspořádejte psí mejdan

Uvažujete o tom, že pozvete přátele na zahradní party? Zapomeňte na grilování, tím už dneska nikoho neohromíte. Buďte originální, zkuste psí večírek podle našeho manuálu.

reklama