reklama

Smrtka, fousatá žena a necudný Clinton. 24 vtipných vývrtek

Netradiční aktéři večera Foto: Netradiční aktéři večeraFoto: archiv

I vývrtky podléhají módním či někdy vtipným, někdy jen rádoby vtipným trendům.

Smrtka a nestoudný Clinton – to jsou ale vrtáci!

Že by zmínka o smrtce předznamenávala děsivý thriller, při kterém bude téct „červená“? Možná. Chcete-li ale naplnit atraktivní příběh večera, pak si budete muset opatřit láhve s červeným vínem! Právě ta chvíle, kdy je budete otevírat, se pak může stát skvělým zážitkem. Že to vše nejde nějak dohromady?

Když se pozorně zadíváte do naší galerie, pochopíte, že netradiční aktéři večera jsou vtipně vytvarované vývrtky na víno, s kterými můžete překvapit a pobavit zároveň. Málokterá návštěva totiž očekává, že byste se při otevírání láhve vína vytasili třeba s lebkou, jednonohým námořníkem nebo čímsi, co vypadá jako mlýnek na maso.

 Takového vtipného panáčka koupíte i u nás. Stojí okolo 220,- Kč a budete-li mít štěstí, koupíte i jeho bráchu s pořádným špuntem! Foto: Darek.czTakového vtipného panáčka koupíte i u nás. Stojí okolo 220,- Kč a budete-li mít štěstí, koupíte i jeho bráchu s pořádným špuntem!Foto: Darek.cz

Kreativita výrobců vývrtek jde ale ještě dál. S upomínkou na aféru Billa Clintona vymysleli trochu lechtivý výrobek, který dokonce doplnili o figurku jeho ženy s neobvyklým využitím. Můžete si také s přáteli pohrát se změnou vašeho vzhledu, když si vyzkoušíte vaši podobu s knírem.

U designérů ale i tak stále vedou legrační postavičky nebo málo myslitelné vychytávky. Načněte bílé třeba se Šášou Krustym ze seriálu Simpsonovi, robotem, modrým ptáčkem nebo téměř pohádkovým letadélkem. Pokud rádi kutíte, pak jistě oceníte možnost otevřít víno aku šroubovákem, a jestli často cestujete, i pro vás se něco najde. Co třeba skládací vývrtka jako klíčenka?

	I tato praktická vývrtka se může hodit. Je skládací a s teploměrem, který přesně změří, zda má připravené vínko tu správnou teplotu k rozlévání. Foto: parainfo.com I tato praktická vývrtka se může hodit. Je skládací a s teploměrem, který přesně změří, zda má připravené vínko tu správnou teplotu k rozlévání.Foto: parainfo.com

Vedle toho všeho existují i vinní pomocníci do detailu technicky promyšlení. Zápas s korkem tak ulehčí například Elektrická vývrtka s modrým LED světlem, otvírák s teploměrem pro ověření správně vychlazeného vína nebo trochu objemnější přístroj, u kterého budete chvíli zkoumat, jak vlastně ten korek dostane sofistikovaně z láhve ven.

Okouzlující nápaditost vývrtek může příjemnou chvíli u sklenky vína skvěle dotvořit. Jaké víno otevřete a s kým si na něm pochutnáte, je ale už jen a jen na vás.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Přepychová vinotéka se zásuvkami z dubového dřeva. Foto:

Vybíráme elektrickou vinotéku

Kam s lahvinkou vínečka? Do elektrické vinotéky.

Článek

Článek

Vypalte si vlastní pálenku Foto: Thinkstock

Pálení slivovice a dalšího alkoholu. Vše, co potřebujete vědět

Nevíte, co s úrodou? Proměňte ji v pálenku.

 

reklama