reklama

Tady bydlí David Copperfield

David Copperfield vlastní nejen dům na ostrově, ale rovnou i celý ostrov Foto: David Copperfield vlastní nejen dům na ostrově, ale rovnou i celý ostrovFoto: BF

David Copperfield bydlí u vody.

David Copperfield patří mezi nejznámější kouzelníky a iluzionisty. Se svými triky je znám už od 70. let, kdy vystupoval v televizních pořadech a v živých show. Mezi jeho nejznámější triky patří zmizení Sochy svobody před zraky obyvatel New Yorku a padesáti miliony televizních diváku nebo třeba vypaření sedmdesátitunového Orient Expresu před zraky přítomných lidí.

Během své kariéry si David přišel na velmi slušné jmění, které se rozhodl investovat do koupi vlastního ostrova Musha Cay, které leží v souostroví Exuma v jižních Bahamách. Celý ostrov má rozlohu asi 607 tisíc metrů čtverečních a hlavní budovou ostrova je rezidence Highview s vlastním přístavištěm a přistávací plochou. Na samotném ostrově se pak nachází další čtyři budovy. Pokud byste chtěli, můžete si ostrov pronajmout. V tom případě si na jeden den připravte zhruba 38 000 dolarů.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Prostorná ložnice Foto:

Pojďte na návštěvu k rebelce Miley Cyrus. Takhle vyrůstala

Jestli si přestavujete, že profesionální provokatérka vyrůstala v pankáčské domácnosti, tak budete překvapeni, jak usedle působí dům jejího dětství.

Článek

Interiér je překvapivě jednoduchý Foto:

Podívejte se, jak vypadá bejvák Joshe Hartnetta, hrdiny filmu Pearl Harbor

Herec Josh Hartnett si v drsném americkém státě Minnesota vybudoval útočiště před okolním světem.

Článek

reklama