reklama

Tenhle plovoucí hotel nabízí veškerý komfort. Má jen jeden malý zádrhel

Na třetím největším jezeře Švédska se houpe na vlnách hotel Utter Inn  Foto: Na třetím největším jezeře Švédska se houpe na vlnách hotel Utter Inn Foto: visit vasteras

Bydlení v hotelu Utter Inn představuje pro většinu z nás luxus. Tento hotýlek na vlnách jezera Mälaren nabízí luxus volného pohybu, musíte však přijmout jeden malý nedostatek.

Vařte nad vodou spěte pod hladinou. To si můžete dovolit v hotelu Utter Inn na třetím největším švédském jezeře Mälaren nedaleko města Västerås. Plovoucí bydlení sestává ze dvou částí, jedné obytné místnosti, která slouží jako kuchyně, je nad hladinou, pod hladinou pak plave ložnice, do které se dostanete po žebříku. V soukromém hotýlku jen pro vás najdete téměř vše, co potřebujete. To, že zde chybí televize, asi oželíte. Horší je fakt, že tu chybí sprcha. Zato zase budete mít naprosté soukromí. Personál hotelu je sice na telefonu, ale jinak máte v podstatě k dispozici soukromý ostrov uprostřed jezera.

Hotel Utter Inn navrhl švédský konceptuální umělec Mikael Gensberg, který tak chtěl přiblížit umění lidem.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Pod vilami developeři zřídí umělé korály Foto:

Za 50 milionů korun můžete mít dům s ložnicí pod vodní hladinou

U pobřeží Dubaje jedna realitní kancelář zřizuje luxusní plovoucí vily inspirované mořskými koníky.

Článek

Mít tak vlastní kousek země Foto:

Máte nedostatek soukromí? Tak si kupte vlastní plovoucí ostrov

Sny se stávají skutečností! Je libo soukromý kousek země? Pořiďte si vlastní plovoucí ostrov, kde vás žádní sousedé nebudou rozčilovat.

Článek

Z postele máte nerušený výhled na okolní moře Foto:

Bydlete jako Nemo. Za 10 milionů dolarů můžete mít podmořský dům

Americká společnost Submarine Structures představila koncept luxusního domu s názvem H2OME, který slouží k bydlení pod hladinou oceánu.

reklama