reklama

Tip na jednoduchou kytici k promoci. Zvládnete ji sami

Jiří Dvořák z květinářství Serafin vám předvede vazbu ze strelicie Foto: Jiří Dvořák z květinářství Serafin vám předvede vazbu ze strelicieFoto: Jindřich Kodíček

Pokud hledáte neotřelou jednoduchou květinu, která by potěšila třeba i muže, máme pro vás tip.

"Je to jednoduchá kytka dárkového provedení, děláme ji dost často na promoci, protože je dlouhá a hezky padne do ruky, nikde nepřekáží. Absolvent může mít v jedné ruce květinu, v druhé červený diplom," vtipkuje Jiří Dvořák z květinářství Serafin, který vám na videu ukáže, jak takovou kytici vyrobit. Můžete si ji podle jeho návodu nechat uvázat nebo to zkusit sami. Není to nic složitého. 

Potřebujete jednu strelicii exotickou rostlinu původem z Jižní Afriky, tři aspidistrové listy, které koupíte v květinářství, kousek euforbie spinozy (pryšec), lýko na zavázání, nůžky a sešívačku.

Podívejte se na video, kde se dozvíte, jak listy aspidistru naříznout, abyste jimi protáhli květ, jak pak přidat pryšec a jak vše začistit. Je to práce na cca 5 minut, když nepočítáme nákup.

Mohlo by vás zajímat:

Článek

K narozeninám, na návštěvu nebo na svatební tabuli Foto: Jindřich Kodíček

Udělejte si květinové dortíky. I na svatbu

Květiny nemusíte vázat jen do kytice. Udělejte z nich dort. Uděláte-li si více stejných květinových dortíků, získáte nádhernou dekoraci na svatební stůl.

reklama