reklama

Vánoční dárky pro muže: 20 tipů, které zaručeně potěší

Obdarovat muže tak, aby měl opravdovou radost, není zrovna jednoduché Foto: Obdarovat muže tak, aby měl opravdovou radost, není zrovna jednoduchéFoto: Thinkstockphotos

Lámete si marně hlavu, čím pod stromečkem překvapit pánskou část rodiny? Máme pro vás malou inspiraci.

Také máte pocit, že vybírat dárky pro muže je někdy spíše za trest? Chlapi vlastně téměř nikdy neřeknou, co by si opravdu přáli, a když je obdarujete, tak vlastně ani nevíte, jestli to byla trefa, nebo ne. Prostě zdvořile poděkují, ale jako správní tvrďáci nedávají najevo žádné velké emoce. Trochu jednodušší to je u pánů, kteří mají nějaké zájmy – milovníky hudby určitě potěšíte vstupenkami na koncert, akční typy nějakým funkčním kouskem prádla na kolo nebo pro běh. Horší je to ale u mužů, kteří tráví veškerý svůj čas prací, případně u těch, kteří sice mají nějaký koníček, ale věnují se něčemu, čemu jejich okolí vůbec nerozumí. V tom případě babo raď!

Máme pro vás 20 tipů na pozornosti, které by muže pod stromečkem mohly potěšit, podívejte se:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jeskyně pro moderního muže nemusí být tmavá kobka Foto:

Jeskyně pro moderního muže aneb pár tipů pro ryze pánský byt

I chlapi potřebují mít občas soukromí a v době „singles“ není domácnost obývaná pouze mužem nic zvláštního. Jak by ale dnes měla vypadat taková jeskyně pro muže?

Článek

Christmas Light Lucerna 12cm od Villeroy & Boch, cena 860 korun Foto:

Rozsviťte si advent. 20 stylových svícnů a svíček

Nešetřete svíčkami. Jejich plamínky k adventu patří.

Článek

Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení. Foto:

25 tipů pro vánoční pečení. Aby příprava cukroví byla radost

Na pečení cukroví je zatím čas, jste si ale jistí, že vám nic nechybí? Nebo co si zjednodušit život a pořídit si nějakou chytrou věcičku – třeba silikonový vál, který po...

reklama