reklama

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí?

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 1 Foto: Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 1Foto: Glassor

Pastelové barvy v zimě? Letos se budou hodit i na vánoční stromeček.

Trendy už dávno neovlivňují pouze oblečení nebo doplňky, ale i styl Vánoc. Letos je možné dokonale přenést barvy z šatníku prostřednictvím ozdob přímo na stromeček nebo slavnostní tabuli. Ptáte se, v jakém barevném duchu se ponesou letošní Vánoce?

Tuzemští výrobci ozdob už pomalu odrývají karty a představují trendy a nové kolekce pro letošní rok. Můžeme vybírat mezi pastelovými tóny, odvázat se s křišťálovou fuchsiovou či vsadit na jemnost v podobě hnědé a zlaté. Na své si ale tuto sezonu přijdou i příznivci klasiky.

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 5 Foto: Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? Foto: Glassor

Letošní Vánoce se ponesou ve veselých tónech. Zvláště v domácnostech, kde zdobení stromečku podléhá módním trendům. Designéři vánočních ozdob pro letošek zvolili pudrové romantické barvy – pastelově modrou, růžovou či mentolovou. Ale také fuchsiovou či fialovou s růžovými podtóny. Hitem této zimy by se měly stát výrazné křišťálové poloprůhledné dekorace v živých odstínech. Paletu doplňuje elegance a luxus, a to v podobě umírněné hnědé ve spojení se zlatou a bílou. Nezapomíná se ani na oblíbené metalické odstíny.

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 10 Foto: Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? Foto: Glassor

Spokojeni s výběrem ručně vyráběných ozdob by mohli být i ti, kteří si nepotrpí na módní výstřelky a jsou věrni tradici. Klasické „veselé Vánoce“ zahalené do červené, bílé, zlaté a zelené si můžete užít i letos. Pokud se navíc rozhodnete dekorovat přírodními materiály, vytvoříte si doma tu pravou rustikální atmosféru. Ať už si vyberete zlaté ornamenty v kombinaci s poloprůhlednými koulemi, nebo se odvážete při dekorování červenými a zelenými baňkami s puntíky, rozhodně ani v jednom případě nesáhnete vedle. Doplnit je můžete i o hravá autíčka či jiné oblíbené vánoční figurky.

Další vánoční inspiraci můžete najít v naší fotogalerii:

(eli)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dánská rodina Schnackových vsadila na bílý základ, který doplňuje výraznými barvami Foto:

Syté a výrazné barvy rozehrály celý byt

Kombinovat barvy je umění, kdo zvládne složit barevnou kompozici, vykouzlí si příjemné a efektní prostředí.

Článek

Po zásahu designérů vznikla útulná kuchyně Foto:

Proměna: Z nudle útulná kuchyně v anglickém stylu

Když svůj domov obýváte dlouhá léta, případně jste v něm vyrostli a zůstali i v dospělosti, přizpůsobíte se daným možnostem a vůbec vás nenapadne, že vše může být jinak.

Článek

Fantazie designéra proměnila stínítko v otevřený podstavec, ze kterého se světlo rozlévá v překvapivém úhlu. Stolní lampa Angulo z masivního jasanového dřeva udělá dojem na první pohled. Cena: 4980 korun Foto:

20 tipů, jak přivítat podzim v obýváku

Inspirujme se podzimní krásou a vylaďme si obývací pokoj.

reklama