reklama

Dejte starým zásuvkám druhý život

Nový vzhled i funkce staré zásuvky  Foto: Nový vzhled i funkce staré zásuvky Foto: littlethings.com

Už vám nevyhovuje stará komoda plná zásuvek? Nevyhazujte ji hned celou. Přinejmenším její zásuvky totiž můžete ještě zajímavě a prakticky využít.

Máme pro vás pár obrazových tipů, jaké pěkné věci můžete ze starých zásuvek vyrobit.

Jestli vás fotografie inspirují, ale nechcete hned zrušit nábytek, který vám dobře slouží, možná najdete nějaký starší na půdě nebo na bleším trhu. Pak už můžete začít tvořit. Zásuvky jsou totiž jedinečná příležitost, jak si dozdobit byt nebo poměrně snadno získat pěkného praktického pomocníka.

Můžete zásuvce připevnit nohy a hle, je tu zajímavý zásobník třeba na polštáře. Když zásuvku umístíte na stěnu, najednou z ní vytvoříte nevšední poličku.

A když můžete použít jen čela zásuvek, i z toho může vzniknout zajímavý prvek – originální věšák. Vyhazovat věci je sice módní, ale sem tam se některé vyplatí využít ještě jednou. Nejenže vám poslouží, ale ještě pěkně zútulní vaše bydlení.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Pro holčičky Foto:

21 senzačních nápadů, jak předělat dívčí pokoj pro teenagerku

Zařídit dívčí pokoj bude s našimi tipy hračka.

Článek

Úklidové prostředky i žehlicí prkno zabírají relativně dost místa, pokud je jen naskládáte do komory. Pokud jim vymyslíte chytré uložení, ušetříte hodně místa Foto:

Máte malý byt? Využijte každou skulinku a rázem budete mít dost místa

Se stoupající cenou bytů stále více lidí bydlí v těch menších, levnějších. Komu by se také chtělo platit po většinu produktivního života krvavou hypotéku. V malých bytech...

Článek

Pokojík působí bez nábytku jako malá tělocvična Foto:

Dvě skvělá řešení, jak se vejít do malého bytu

Multifunkční nábytek ušetří spoustu místa.

reklama