reklama

Ve Švédsku je na prodej dům ve stylu filmu Predátor

9  Místnost vyhrazenou domácímu kinu obývá několik monster Foto: 9 Místnost vyhrazenou domácímu kinu obývá několik monsterFoto: Imgur

Dům jako ze sci-fi filmu děsí realitní makléře.

Ve Švédsku je na prodej rodinný dům s hrůznou filmovou dekorací. Kdo může mít zájem o příbytek stylizovaný jako kulisa akčního sci-fi thrilleru z konce 80. let?

Dům ve švédském městě Kalmar ozvláštněný hlavami predátorů na stěně jídelny a sochami predátorů v životní velikosti číhajícími na chodbě i v předsíni, budí hrůzu ze dvou důvodů. Smyšlené mimozemské monstrum tu nemá narozdíl od filmu žádné nepřátele, a tak se obyvatelé domu mohou cítit nesví. Kromě toho na člověka padá určitá bakelitová tíseň. Všudypřítomným výjevům neujde dokonce ani v polystyrenové jeskyni vyhrazené sledování domácího kina. Rádoby kamenné zdi jsou ověšené zbraněmi mimozemšťanů a dokonce i dalšími trofejemi predátora. V „hudební“ místnosti zas návštěvníka zaskočí rozvěšené disco koule.

Novému majiteli tak nezbude než doplnit zařízení o postavu majora Alana Schaefera přezdívaného Dutche, kterého ve filmu ztvárnil Arnold Schwarzenegger a jenž dal příšeře co proto. Anebo všechen bakelit ze stěn otrhat, špachtlí a sádrovou směsí ošetřit omítky a pěkně vymalovat. Dům může být váš za bezmála sedm milionů korun.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Mochyně židovská (Physalis alkekengi), lidově zvaná lampionky, má krásné oranžové plody, které se samy nabízejí, aby je člověk proměnil ve svítící lampiony Foto:

DIY: Návod na světelnou dekoraci z mochyně

Mochyně (Physalis alkekengi) má krásná oranžová okvětí, díky kterým se jí přezdívá lampionky.

Článek

Dům jistí ocelové skoby Foto:

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Máte rádi život na hraně? Tak toto je přesně dům pro vás!

Článek

Minibyt v Paříži Foto:

Dovedete si představit byt o 8 m²? V Paříži si ho můžete pronajmout

Nejmenší byt nabízený v Evropě k pronájmu je menší než vězeňská cela.

reklama