reklama

Vtipná čajová lampa

Čajové divadlo jak má být. Stačí se jen dívat, vdechovat vůni a relaxovat. Foto: Čajové divadlo jak má být. Stačí se jen dívat, vdechovat vůni a relaxovat.Foto: Archiexpo.com

Atmosféra, která voní a chutná.

Jednoduchý nápad a zázrak jménem čaj získává další dimenzi. Známý princip obohatila designérka Agustina Bottoni o jednoduché linie čajové konvice a šálku se sítkem.

Všimla si totiž toho, že čaj občas udržujeme teplý malou plotýnkou s čajovou svíčkou, kterou vkládáme pod konvici. Místo klasické čajové konvičky však zvolila varné sklo a plotýnce, či chcete-li, svícnu ponechala jen jeden postranní otvor. Vytvořila tak skutečnou čajovou lampu. Pokud jste milovníky sypaných čajů, pak vás při využití jejího setu čeká obdivuhodné divadlo proměňující se každou chvílí.

Takto vypadá čajový set celý. Jen sklo, dřevo a korek a co dokáže vykouzlit za nádhernou atmosféru, že? Foto: Littlebigfacades.comTakto vypadá čajový set celý. Jen sklo, dřevo a korek a co dokáže vykouzlit za nádhernou atmosféru, že?Foto: Littlebigfacades.com

Designérka Agustina Bottoni začínala jako módní návrhářka v Buenos Aires, ale pak ji uchvátil produktový design.

Čajový kaleidoskop je vyroben jen ze dřeva, korku a borosilikátového skla. Mladou designérku jen chválíme za nápad a inspiraci! Možná i vy máte doma někde „uklizenou“ konvici z varného skla. Co se někdy zastavit a jen tak se nechat unášet čajovou podívanou, která nakonec oblaží i naše chuťové buňky?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku Foto: Roman Mlejnek a www.dilnytvorivosti.cz

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jsou to drobnůsky - hodiny ze starých gramodesek, vonné svíčky, pestrobarevné zápichy do květináčů a přesto dokáží změnit atmosféru vašeho domova.

Článek

Piknik můžete mít každý den .... Foto: haikocornelissen.com

20 zelených nápadů inspirovaných přírodou

Pohled do zeleně je osvěžující.

Článek

Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6 Foto: Zuzana Schubertová

Pozvěte si přírodu domů

Příroda v interiéru nemusí být jen svěží květina v květináči. Může to být stoleček z kmene stromu, umyvadlo ve tvaru listu. Přinášíme osm vtipných přírodních doplňků.

 

 

reklama