reklama

Vychytávka, která potěší každého kočičího milovníka

Dobrou chuť! Foto: Dobrou chuť!Foto: Kickstarter.com

Jak známo, lidé se dělí na člověky psí a člověky kočičí. Tenhle článek je pro tu druhou skupinu.

Snídat je důležité, je to vlastně to nejdůležitější jídlo dne. Správná snídaně má obsahovat celozrnné pečivo, ovoce a také bílkoviny, tedy například sýr, libovou šunku nebo vejce. Možná jste to právě vy, nebo znáte někoho, kdo si rád pochutná na sázených vejcích.

Jenomže s volským okem, jak se jim lidově říká, může být trošku problém. Vajíčko vyklepnuté na pánvičku se po ní velmi často rozteče a zbyde jen bíložlutá placka. S tímto problémem se rozhodla bojovat skupina milovníků vajec, která si říká Egg Addiction, neboli závislost na vejcích. Podle nich vaření není jen o potřebě zasytit se. Důležitá je láska k jídlu, tvořivost a nepochybně také zábava. Jenomže co zábavného lze udělat s vejcem? Je sice výživné, ale jinak celkem nudné.

Takhle umístíte vajíčko Foto:

Kočičí formička

Skupina však po měsících skicování a vytváření prototypů vymyslela formičku, která potěší všechny děti a milovníky koček.

Formičku jednoduše umístíte na pánev a rozbijete do ní dvě vejce. Žloutky patří do menších kruhů a ve výsledku budou tvořit oči. Pak už jen můžete sledovat, jak se dvě vejce mění v rozkošnou kočičku.

Svůj nápad skupina zveřejnila na webu pro rozjezd nových projektů – kickstarter.com. Jejich cílem bylo vybrat pět tisíc dolarů, aby mohli spustit výrobu formiček. Výsledky napovídají, že jejich nápad bude mít skutečný úspěch, protože již teď, měsíc před koncem kampaně, jim lidé přispěli částkou 53 tisíc dolarů.

Skupina Egg Addiction testovala mnoho prototypů, než přišla na ten pravý. Formička musí být omyvatelná v myčce, odolná, musí vydržet teplotu překračující 230 °C a neobsahuje ftaláty.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

S výchovou ke správnému stolování začněte už u nejmenších. Vybavte se mimo jiné trpělivostí a laskavostí, určitě se to vám i dětem vyplatí. Foto:

Malé velké stolování: 13 tipů, jak prostřít dětem a naučit je stolovat

Všichni to známe, ale málokdo z nás je v tomto ohledu skutečně důsledný. Nácvik správného stolování u dětí je během na dlouhou trať, který vyžaduje velkou dávku...

Článek

Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6 Foto:

Pozvěte si přírodu domů

Příroda v interiéru nemusí být jen svěží květina v květináči. Může to být stoleček z kmene stromu, umyvadlo ve tvaru listu. Přinášíme osm vtipných přírodních doplňků.

reklama