reklama

Vykročte do nového dne pravou nohou. Máme 12 tipů na vybavení kuchyně, se kterými připravíte snídani snů

Připravit snídani na pohodu je otázkou dobrého vybavení a cviku. Zvládnout se to dá i ve všední dny Foto: Připravit snídani na pohodu je otázkou dobrého vybavení a cviku. Zvládnout se to dá i ve všední dnyFoto: Luxurytable.cz

Ráno má klíčový vliv na další průběh našeho celého dne. Je zásadní pro nabrání dostatku energie a vyladění správné duševní pohody.

Právě na tom, jak prožijeme první minuty po ránu, velkou měrou závisí, jak budeme zvládat hodiny následující. Nepodceňujme složení a vydatnost snídaně a ani čas, který si pro ni se svými blízkými dopřejeme. Důležitou roli hraje dokonce i to, jak vypadá stůl, ke kterému se snídaní usedneme.

Někteří snídani úplně vynechávají, většina z nás se sice nějak nasnídá, ale ve všední dny už příliš neřešíme stolování. Není na to prostě čas, jsem rádi, když zhltneme ve stoje v kuchyni alespoň jogurt. Když si ale pořídíme správnou výbavu, bude i ve všední den nachystání snídaně, která nás pořádně nakopne, hračkou.

Nepodceňujte důležitost snídaně. Přemýšlejte nejenom o tom, co si dáte, ale také o tom, jak si to dáte Foto: Nepodceňujte důležitost snídaně. Přemýšlejte nejenom o tom, co si dáte, ale také o tom, jak si to dáteFoto: iStock

Postačí vlastně jen stylové dezertní talířky, šálky s podšálky, nějaké misky, prostírání a pár šikovných pomocníků, které přípravu snídaně urychlí. A o víkendech už nebude problém naše snažení o skvělou snídani dotáhnout k dokonalosti a nádherně prostřeným stolem s květinami a řadou dobrot překvapit celou rodinu.

Snídaňovou inspiraci najdete ve fotogalerii. Podívejte se, co všechno vás může dobře naladit pro krásný a úspěšný den:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Upéct vlastní chleba nebo bagety stojí za vyzkoušení. Výsledek bude křupavý, voňavý a díky kvalitním surovinám i bez chemie Foto:

10 forem pro domácí pečení. V čem připravit křupavý chleba nebo bagety bez chemie?

Není chleba jako chleba. A ten domácí má řadu předností. Pokud uvažujete, že si ho zkusíte upéct, podívejte se, jakou formu vybrat.

Článek

Ekokuchyň jak vyšitá! Postavili si ji manželé Hjertefølgerští v severním Norsku, v domě, který má tvar iglú. Pěstují si, co potřebují a zahradu zalévají odpadní vodou z domu Foto:

10 nevšedních kuchyní, které vám vyrazí dech a třeba vás inspirují k proměně u vás doma

Kuchyně jako ze štědrovečerní pohádky či naopak ty ultramoderní připomínající vesmírnou loď. Projděte si desítku kuchyní, jejichž majitelé se nebáli experimentovat.

Článek

Dnes si starší, i když fungl nově vyrobenou kuchyň pořídíte v čím dál více kuchyňských studiích v nábytkářských obchodních domech Foto:

Útulná jako u babičky, přitom moderní a praktická aneb kuchyně a jídelny ve stylu Shabby Chic

Styl Shabby Chic se vyhýbá uniformitě a naopak umí vtisknout každému kousku domácnosti jeho důležitost pro vytvoření osobité atmosféry. Kuchyně a jídelny nejsou výjimkou.

reklama