reklama

Z nejkrásnějšího bazénu na světě se vám otevře panorama švýcarských Alp

Z vody ohřáté na 34 ºC lze do alpského údolí s jezerem shlížet jak v létě tak i v zimě Foto: Z vody ohřáté na 34 ºC lze do alpského údolí s jezerem shlížet jak v létě tak i v ziměFoto: archiv hotelu Villa Honegg

Pohled z výšky na panorama alpských masivů a údolí s jezerem potěší. Naskytne-li se ale stejný pohled přímo z bazénu, k pocitu absolutního štěstí už mnoho nechybí.

Horu Bürgenstock stojící uprostřed Švýcarska ze tří stran obklopuje Lucernské jezero. Postavit na jejím úpatí ve výšce přibližně 850 m n. m. hotel bylo tedy prozíravé. Hotelu Villa Honegg, který tam stojí už od roku 1905, ale dlouho něco chybělo. Byl to bazén, který přibyl při nedávné rekonstrukci.

Z venkovního bazénu s vodou o teplotě 34 ºC lze v létě i v zimě shlížet do alpského údolí s jezerem obklopeného četnými masivy. Zatímco součástí venkovního bazénu je vířivka, ten vnitřní s chladnější vodou (26 ºC) má instalovaný protiproud a plavce oblažuje podvodní hudbou.

Bazén s výhledem jako z rozhledny  Foto: Bazén s výhledem jako z rozhledny Foto: archiv hotelu Villa Honegg

Pět hvězd ale neznamená, že vás uvnitř obklopí fontánkami a zlatem vykládaným kubánským mramorem. Švýcarští provozovatelé namísto toho sázejí na jednoduchost a civilní vystupování. Z každého pokoje je vidět alpské masivy a každý pokoj má navíc balkon s výhledem na tzv. Čtyřkantonové jezero, na hory nebo na obojí.

Zahrádka...   Foto: Zahrádka... Foto: archiv hotelu Villa Honegg

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Byt nabízí zvláštní pojetí luxusu – jednoduché tvary, kvalitní materiály a zpracování Foto:

Takhle bydlí horních deset tisíc v Londýně. Navštivte 220 m² luxusu na prestižní adrese

Navštivte s námi exkluzivně renovovaný byt v londýnské čtvrti Marylebone. Jak sami uvidíte v naší galerii, byt na fotkách září novotou. Však byl také kompletně...

Článek

Článek

reklama