reklama

Zahrajte si s televizí na schovávanou

Televize nemusí pokoji dominovat Foto: Televize nemusí pokoji dominovatFoto: All

Schovejte TV, když ji nechcete.

Moderní domácnost si bez televizního přístroje jen těžko představíme. Kdo má ale rád prostor, kde není televize středobodem celého pokoje, může ji v interiéru velmi šikovně skrýt. Až přijde čas ke sledování oblíbených programů, obrazovka se v cuku letu objeví. Třeba jako v naší galerii.

Například na chatách a chalupách nemusí vždy moderní televizní přístroj ladit s okolním obložením a selským nábytkem. Pak není nic jednoduššího, než obrazovku zakrýt třeba posuvnou dřevěnou deskou nebo schovat za dvířky. I v obývacím pokoji nemusí hned televize ovládnout prostor. Až na ni přijde čas, otevřete dvířka nebo necháte ze stropu sklopit jednu z desek na níž je upevněna plochá obrazovka.

Když vám televize nevadí, ale chtěli byste ji nějak hezky včlenit do prostoru, proč z ní neudělat rovnou nevšední obraz? Foto: Když vám televize nevadí, ale chtěli byste ji nějak hezky včlenit do prostoru, proč z ní neudělat rovnou nevšední obraz?Foto: Homestoriesatoz.com

Podobně v ložnici je možné si dopřát televizní vysílání jen ve chvíli, kdy na něj máte chuť. Když se právě nechcete dívat, zajede jednoduše obrazovka do pelesti nebo se ukryje v obložení nad vašimi hlavami.

 

Možností je spousta. V naší galerii najdete malou ochutnávku promyšlených designových nápadů, jak televizi schovat, a kdykoliv se budete chtít dívat, jednoduše ji opět odkrýt.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Palety doma využijete na tisíc způsobů Foto:

Návod krok za krokem: Vyrobte si do obýváku stylový obklad ze starých palet

Vintage obklad z palet za jedno odpoledne. Vyzkoušejte to!

Článek

Po proměně v pořadu Jak se staví sen je byt v Praze na Smíchově mnohem světlejší Foto:

Vše k 14. dílu pořadu Jak se staví sen. Nová kuchyně a obývák

Při této proměně jsme předělávali kuchyni a obývací pokoj v bytě 5+1.

reklama