reklama

Známe výherce soutěže o kuchyň od Oresi za 100 000 Kč

Skončí provizorium?  Foto: Skončí provizorium? Foto: archiv autorky

Kdo se může radovat?

Soutěžní hra Česko mění kuchyně, ve které Oresi spolupracuje s redakcí Prima Living na webových stránkách living.iprima.cz, je uzavřena. Z galerie fotografií, která se utěšeně rozrostla na několik stovek snímků vašich nevyhovujících kuchyní, čtenáři vybrali vítěze. Přesněji vítězku. Nejvíce hlasů (10 544) jste poslali snímku paní Zuzany Vilhelmové, nazvanému Konec sedmiletého provizoria?

Autorka do komentáře napsala: Tenhle pult a police vyráběl manžel před více než sedmi lety do bytu na jeden, dva roky. Po druhém stěhování jsou stále s námi. Těším se na tekoucí vodu a na dřez. Už opravdu potřebuji mít kde vařit a péct pro pětičlennou rodinu trochu pohodlněji.

ZDE jste s námi soutěžili o kuchyň za 100 000 Kč.

Podvodníky jsme diskvalifikovali

Tato fotografie nasbírala také 160 diskuzních příspěvků, v nichž čtenáři paní Vilhelmovou velmi podporovali, výhru jí přáli a v diskuzích se zabývali také podvodným jednáním dalších soutěžících, kteří o výhru usilovali nepoctivou cestou. Ti byli na základě pravidel po prověření výsledků ze soutěže vyřazeni.

My z Oresi paní Zuzaně tímto gratulujeme, za výherkyní zajedeme, abychom jí předali výherní voucher a aby naši specialisté zaměřili prostor pro přípravu grafického návrhu na výrobu a instalaci nové kuchyňské linky. Paní Vilhelmová se může těšit na kuchyň Dolti za 100 000 Kč včetně spotřebičů. Její příběh vám přineseme ještě v průběhu tohoto týdne.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

I do starého stavení se hodí moderní kuchyně. Přesvědčí vás o tom individuálně vyráběná kuchyně Livanza od Oresi v kombinaci dvou moderních dekorů – lesklého povrchu Bellissa a  výrazného dekoru dřeva modelové řady Tewa Foto:

Pomůžeme vám změnit kuchyň!

Velká jarní soutěž o kuchyň Oresi za 100 000 Kč!

Článek

Článek

Článek

Článek

Článek

reklama