reklama

Chcete bydlet v paláci? Tento luxusní letohrádek přímo v srdci Jindřichova Hradce je na prodej! Za kolik?

Nádherná vila v Jindřichově Hradci Foto: Nádherná vila v Jindřichově HradciFoto: Svoboda & Williams

Snili jste někdy o tom žít si jako pravá šlechta na zámku? Mít ve svém domě 4 ložnice a několik barevných salonků, ráno po probuzení pít kávu ve svém parku a dívat se přitom na pávy? Teď se vám takový sen může splnit a nemusíte se stěhovat nikam daleko do zahraničí.

V centru Jindřichova Hradce je na prodej luxusní letohrádek. Tento zámek má dlouhou historii sahající až do 16. století. Objekt byl v roce 2008 kompletně zrekonstruován. Majitel zachoval styl prvorepublikového období. Vila se nachází asi 5 minut od samotného srdce Jindřichova Hradce. Do centra to máte tedy opravdu za roh. Budova byla využívaná jako čtyřhvězdičkový hotel. Součástí je i velmi rozsáhlý venkovní areál, který připomíná golfové hřiště.

Krásný altánek v zahradě Foto: Krásný altánek v zahradě. Foto: Svoboda & Williams

Komfortní a stylový hotel vybavený původním prvorepublikovým nábytkem disponuje celkem 11 apartmány, prostory pro wellness a knihovnami.

Kuchyň, hala s recepcí, jídelny a restaurace se nacházejí v přízemí vily. Součástí je i muzeum motoveteránů a filmových kostýmů z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Dále zde najdeme jeden bytový dům se čtyřmi byty a další čtyři skladové objekty.

Dřevěná koupelna v jednom z apartmánů Foto: Dřevěná koupelna v jednom z apartmánů. Foto: Svoboda & Williams

Areál má nespočet všelijakého využití. Nachází se zde tenisový kurt, heliport, dětský koutek, rozsáhlý park s pávy, daňky, jezírkem a rybníky.

Vybavení interiéru zahrnuje repasovaná dřevěná okna, dveře z dřevěného masivu, parkety, keramickou a kamennou dlažbu, centrální vytápění a původní krby.

Krásný altánek v zahradě Foto: Krásný altánek v zahradě. Foto: Svoboda & Williams

Cena za zámek není veřejná. Sdělí se jen vážnému zájemci o objekt. My ale předpokládáme, že si běžný člověk může nechat zajít chuť a dál se starat o svá rajčata na verandě.

Nahlédněte do galerie a prohlédněte si další místnosti zámku.

(mk)

Článek

Ozdobte si domov tapetami! Foto:

Hit sezóny: Samolepící tapety. Dokážete s nimi zázraky!

Říkáte si, že tapety už dávno nejsou in? Omyl! K sehnání jsou dnes originální samolepící tapety v nepřeberné variaci motivů a vzorů. Odpadá tak otravná práce s lepidlem a...

Článek

Jak vylepšit schodiště? Foto:

Šikovné tipy, jak vylepšit schodiště: Přeměňte ho na designový skvost či úložný prostor

Patříte mezi ty šťastné, kteří vlastní dvoupatrový dům či byt? Pokud ano, pak určitě denně běháte po schodech, které se sice staly nedílnou součástí vašeho domova, ale...

reklama