reklama

Co všechno lze udělat z vrbiček? Prozradí Gondíci s. r. o.

veselé Velikonoce Foto: veselé VelikonoceFoto: FTV Prima

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 4. dubna v 16.25 h na Primě.

První tematický speciál v pořadu Gondíci se tentokrát bude věnovat Velikonocům. Adéla s Daliborem opustí svoji vilu a vyrazí se podívat do malebné obce Stanovice na Moravě. Zdejší malebná krajina a nádherná náves s opravenými domky nabídne zajímavé náměty pro reportáže. Jak lze vyrobit krásnou dřevěnou pumpu, prozradí sourozencům místní odborník. Na statku se zas sourozenci podívají, jak úspěšně lze rekonstruovat historické stavení. Už v minulém díle Gondíků s. r. o. florista ukazoval, jak si jednoduše připravit dekorace na Velikonoce. Tentokrát se ale zaměříme na živé květiny a připravíme si velikonoční truhlíky.

V reportáži o biovejcích prozradí Adéle kuchař s michelinskou hvězdou, jak si může doma připravit sázená vejce po myslivecku. A rubrika FRESH nabídne svěží ochutnávku sýrů. Jak se naučit jezdit na kole? Jak se připravit do terénu? To Daliborovi prozradí ostřílený matador a mnohonásobný mistr světa, Evropy i ČR v biketrialu Josef Dressler.

Návod na přípravu plůtku z vrbiček či radu, jak z nich lze připravit loubí, se Adéla dozví při návštěvě vrboviště. Zkušená sklářská výtvarnice předvede práci se sklem a to, jak lze pracovat i v domácích podmínkách mimo výheň pomocí plynového hořáku.

Podívejte se na ukázku:

Více o pořadu najdete na stránce Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 4. dubna v 16.25 h na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Chia puding je výborný a zdravý Foto:

Chia semínka jsou zázrak. Jak je je připravit?

Skvělé recepty na puding a smoothie z chia semínek.

Článek

Nevadí, že nemáte zahrádku Foto:

Jak vypěstovat čerstvé bylinky doma na parapetu

Vypěstovat si čerstvé bylinky brzy na jaře není žádný zahradnický kumšt, ale je třeba dodržet jisté zásady.

 

Článek

Na biofarmě Košík chovají romanovské ovce Foto:

Jak je náročné chovat romanovskou ovci?

Jehňátka si od maminky občas odskočí zamlsat k jiné ovci.

reklama