reklama

FOTO: Muž utratil 7 milionů korun, aby přeměnil tento dům v luxusní pánský salón. Neuvěříte, co všechno najdete uvnitř...

Stephena Jennings a jeho dům v Manchesteru. Foto: Stephena Jennings a jeho dům v Manchesteru.Foto: MEN Media

Na první pohled to vypadá, že se jedná o normální řadový dům, ale jakmile se dostanete dovnitř, uvidíte, že dům Stephena Jenningse je opravdu jedinečný.

Uvnitř vytvořil opravdu luxusní pánský salon se zdobenými lustry a sedmi televizory. Dům se nachází v Manchesteru a je na prodej právě teď. Stephen zde žil celých 20 let. Investoval do domu opravdu hodně peněz. Stropy jsou žulové a nábytek ručně dělaný. V každém pokoji nechybí televize a luxusní vybavení. Prostory jsou maximálně využity a promyšleny do posledního detailu. Někomu by se mohlo zdát, že je interiér přeplácaný. Záleží na úhlu pohledu. O minimalismus se tady opravdu nejedná.

Vybavení domu je opravdu luxusní. Foto: Vybavení domu je opravdu luxusní. Foto: youtube.com

Rozvedený 65letý muž tvrdí, že je na něj takový dům příliš veliký. Jeho požadovaná cena je 180 000 liber (tedy více jak 5 milionů). V ceně je i veškeré vybavení. Jediné, co si chce Stephen odnést, je jeho oblečení.

Podívejte se sami na virtuální prohlídku krásného domu.

(mk)

Článek

Okouzlující domácí kancelář, jejíž umístění byste v rodinném domě asi jen těžko očekávali. Foto:

GALERIE: Tahle proměna vás ohromí! Z dětského pokoje udělali neuvěřitelně luxusní pracovnu. Podívejte se...

Fotografie proměny v naší galerii nejsou žádné počítačové fígle, ale realita, která předčí představy o kdejaké reprezentativní kanceláři ředitelů velkých firem. A to vás...

Článek

Šťavnaté barvy podpoří vaši chuť k jídlu Foto:

Tři podoby jídelny: Samostatná, spojená s kuchyní či obývacím pokojem. Inspirujte se!

Dobře řešená a příjemně zařízená jídelna, ať už velká, či miniaturní, je základem vaší domácí pohody. Klidné místo pro stolování je velmi důležité.

reklama