reklama

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Nejhorší designové faily. Foto: Nejhorší designové faily.Foto: All

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Pokud se vám občas něco nezadaří, nezoufejte. Na světě existují daleko nešikovnější lidé, kteří za svoje propadáky dokonce dostávají zaplaceno. Je až s podivem, jak při vytváření těchto věcí dokázali nezapojit hlavu a zdravý rozum. 

Jinak si nedokážeme vysvětlit, jak mohla vzniknout toaleta s prkénkem obráceně, schody na rampě pro vozíčkáře, ostré hroty na zábradlí nebo vodovodní kohoutek, který jaksi nesahá k okraji vany...

Až se tak přístě budete cítit k ničemu, podívejte se znovu do následující galerie největších designových failů. Určitě vám zvedne náladu!

(red)

Další články:

Článek

Vtipné faily. Foto:

GALERIE: 15 nejvtipnějších designových failů všech dob. Tady někdo nepřemýšlel!

Přemýšlet někdy bolí a lidé, kteří vytvořili tahle designová mistrovská díla, svoje mozkové závity rozhodně nepotrápili. Podívejte se na přehlídku těch nejvtipnějších...

 

Článek

Kruté designové faily. Foto:

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

Tohle se vážně nepovedlo. Podívejte se na následujících dvacet designových failů, které snad už ani nemohou být náhoda. Udělal je někdo naschvál?

reklama