reklama

GALERIE: Psí pelíšek pro mazlíčky Paris Hilton je luxusnější než váš dům. Podívejte se

Paris Hilton a její psí bouda Foto: Paris Hilton a její psí boudaFoto: profimedia.cz

Profesionální celebrita Paris Hilton má na zahradě psí boudu. Jenže tahle bouda je dvoupatrová, doplňuje ji balkon a patří k ní předzahrádka. Paris se do boudy sama vejde, takže by v ní mohla se svými mazlíčky i přespávat.

Interiér je růžově vymalován a psíci mohou využít několika pohovek nebo lenošit na balkoně. Kdoví proč je uvnitř i růžová skříň, asi kdyby si chtěli odložit obojek. 

Paris Hilton se inspirovala koloniálním stylem a nechala vybudovat dům s černým kovaným zábradlím a ploty. Dům měří dobré dva metry a Paris do něj může vlézt, když se jí zachce, protože dveře jsou vyrobené na výšku člověka. Francouzské okno na balkon ale mohou využít jen psi. 

K boudě náleží i zahrada Foto: K boudě náleží i zahrada. Foto: profimedia.cz

Hvězda také řekla, že nechala dům vybavit klimatizací a topením. Od stropu visí lustr. Za nábytkem stojí francouzský designér Philippe Starck známý díky svým historizujícím židlím z průhledného plastu. 

Podívejte se, jak psí bouda Paris Hilton vypadá: 

Další články:

Článek

Pelíšek pro psa z přepravky Foto:

Pelíšek pro psa z bedýnky na ovoce

Chcete pro svého čtyřnohého mazlíčka opravdu originální pelíšek? Není problém! Láďa Hruška vám spolu s Radkou ukážou, jak na to.

Článek

Pelíšek vaši mazlíčci ocení Foto:

NÁVOD: Udělejte kočce pelíšek ze starého svetru

Ale pokud máte doma psa, tenhle pelíšek se mu bude taky líbit.

Článek

Patří pes do postele? Foto:

Patří pes do boudy na zahradu, nebo do postele? Máme pro vás seznam pro a proti!

Nastěhovat si čtyřnohého mazlíčka do postele, nebo ho na noc poslat do jeho vlastního pelíšku? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, proto vám dnes nabídneme...

reklama