reklama

GALERIE: Tohle je zahradní domeček snů. Táta postavil svým dcerám luxusní hřiště

Tady se musí bydlet! Foto: Tady se musí bydlet!Foto: Facebook/ATB Building Inc.

Zahradní domeček na hraní se dá pořídit v obchodě, ale jeden táta z Michiganu se rozhodl, že pro své dvě dcery postaví hotový palác. Vlastní stavební firmu, takže měl zkušenosti. Pak už stačilo věnovat budování domečku volný čas a jeho ratolesti teď mají opravdu luxusní hřiště.

„Kdyby láska byla dům, tak takhle bych ho postavil,“ říká Adam Boyd, který pro své dcery Avery a Violet postavil domeček na hraní, jenž si získal obdiv internetu. A má proč. Zvenku vypadá jako standardní dům, kde by mohla bydlet celá rodina. Má dvě podlaží, kuchyni v přízemí, odpočinkový prostor v prvním patře. Nechybí ani tobogán, houpačky nebo sítě pro šplhání. 

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn. 
A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domea hraní. 

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn, stejně jako venkovní prvky, které umožňují se holčičkám pořádně vyřádit.

A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domeček na hraní. 

Podívejte se dovnitř domečku:

 

Další články:

Článek

Nafukovací zvířata jsou k adopci Foto:

GALERIE: Podívejte se do útulku pro opuštěná nafukovací zvířata. Můžete si je i adoptovat

Na španělské Mallorce najdete hotel, který po sezóně posbíral opuštěné nafukovací jednorožce nebo pizzy, a dal jim nový domov. Po turistech, kteří s nimi dováděli u...

Článek

Zvládne tam bydlet i v zimě Foto:

VIDEO: Teenager se odstěhoval do vlastního. Postavil si geniální 27 m2 velký dům na zahradě rodičů

Hodně lidí o pořizování vlastního bytu ani neuvažuje a domov si pronajímá, jenže teprve 13letý Luke Thill z Iowy na nic nečekal a na zahradě svých rodičů si vybudoval...

Článek

Naučte se triky makléřů. Foto:

Prodáváte byt? Dostaňte se zájemcům pod kůži! Naučíme vás triky protřelých realitních makléřů

Prodáváte byt a chcete, aby se potenciální kupci už při první prohlídce do něj zamilovali? Dostaňte se jim do hlavy! Naučíme vás několik triků protřelých makléřů, se...

reklama