reklama

Květinový horoskop: Duben až červen, co o lidech narozených na jaře říkají květiny?

Co o vás říkají květiny? Foto: Co o vás říkají květiny?Foto: istock.com

Jací jsou lidé, kteří se narodili v jarních měsících a na počátku léta? Jaký charakter se skrývá pod šeříky, pivoňkami nebo růžemi? Naši povahu nemusí určovat jen dvanáct znamení zvěrokruhu, ale také to, pod patronaci jaké květiny spadáme. Podívejte se, jaká květina odpovídá vašemu charakteru.

Hortenzie

1. dubna – 10. dubna

Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Dokáže ostatní okouzlit, a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje, dokáže se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

Šeřík

11. dubna – 20. dubna

Kouzelný keř, krásná voňavá květina, která dokáže svojí vůní omámit. Člověk v tomto květinovém znamení bývá plný energie a radosti ze života, kterou umí ostatní nakazit. Je náročný a většinou dokáže získat to, po čem touží, protože je velmi vytrvalý. Jeho náklonnost však nebývá stálá a potřebuje nové a nové zážitky.

Květinový zvěrokruh šeřík Foto: Foto: istock.com

Kamélie

21. dubna – 30. dubna

Nádherná květina, krásný člověk, plný vášně a citu. Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti. Dokáží druhé strhnout na svou stranu, bývají to výborní přátelé a kamarádi. A jestliže si v životě někoho zamilují, dokáží být věrní až za hrob. Jsou odvážní a nechybí jim  kouzlo osobnosti, mívají také umělecké nadání.

Pivoňka

1. května – 10. května

Prima člověk, kterého každý rád vidí, protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci. Dokáže také poradit a pomoci. Dostává od života mnoho, protože dokáže stejným dílem dávat i přijímat. Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi, kteří díky své milé povaze a vystupování nemívají žádné nepřátele. V lásce mívá úspěch.

Květinový zvěrokruh pivoňka Foto: Foto: istock.com

Konvalinka

11. května – 21. května

Roztomilá květinka, kterou má každý rád, i tento člověk se dokáže vloudit do přízně, protože je velmi cílevědomý, může na druhé působit naivně a skromně, ale je to velmi racionální typ, který vždy dosáhne svého. Má vysoké nároky i v lásce a nespokojí se jen tak s někým, jeho protějšek musí být nevšední a také úspěšný.

Růže

22. května – 31. května

Nejkrásnější květina, tak i lidé v tomto znamení ostatní dokáží naprosto oslnit a zaujmout. Může být tak trochu panovačná,  jako královna, která  dává svůj majestát okázale najevo. Je vybíravá jak ve sféře pracovní, chce uspět a mít dobré postavení, tak i v oblasti vztahů – žádá vždy to nejlepší. Zajímavý, ale komplikovaný člověk

Květinový zvěrokruh růže Foto: Foto: istock.com

Azalka

1. června – 10. června

Hlavní vlastností azalky je její pozorovatelský dar, dokáže sbírat užitečné informace a také je náležitě využít. Je přátelská, ale musí se jí to také vyplatit, ráda poznává vše nové a  miluje cesty do neznáma. Na poli lásky to s ní není jednoduché, dokáže si druhé ochočit ale posléze ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.

Lilie

11. června – 20. června

Čistá a vznešené květina, tak působí i lidé v tomto znamení, tak trochu chladně a odmítavě. Je to neskutečný romantik a snílek, nic pozemského a obyčejného jí nezajímá. Chce lásku jako  z červené knihovny, prince na bílém koni. Není s ní lehké vyjít, ale kdo si dokáže získat její city, má věrného přítele na celý život.

Květinový zvěrokruh lilie Foto: Foto: istock.com

Maceška

21. června – 30. června

Kouzelná a roztomilá květinka, nikam se zbytečně nedere, ale zná svojí cenu. Ten, kdo se narodil v tomto znamení dokáže říci vše na rovinu a nemá rád žádné okolky a intriky. Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře, protože tento člověk je přirozený a s nikým nebojuje. V lásce mívá štěstí, ale spíše v mladším věku.

Narodili jste se v jiné části roku, nebo vaši blízcí? Zjistětě o sobě a o nich více v následujících článcích:
 

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Leden až březen, jací jsou podle květin lidé narození začátkem roku?

Povahu neurčuje pouze znamení zvěrokruhu. Rok můžeme rozdělit i po deseti kratších obdobích a každému přisoudit jednu květinu. Třeba je to právě vaše oblíbená, každopádně...
 

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Červenec až září, co rostliny prozrazují o lidech narozených v létě?

Léto je nejpříjemnější období roku, ale jsou takoví i lidé, kteří se v létě narodili? Co špatného o nich prozradí květinový horoskop? A naopak co dobrého? Podívejte se,...
 

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Říjen až prosinec, co odhalují květiny o lidech narozených v zimě?

Konec roku je velice barvitý, jsou tu lidé narození pod patronátem rozličných květin, jako jsou narcisy, orchideje nebo jmelí. Podívejte se na to, co rostliny prozrazují o...

Dáváte přednost klasickým znamením horoskopu? Podívejte se, co vás v roce 2018 čeká!

Článek

Horoskop na rok 2018 Foto:

Horoskop na rok 2018

Chcete vědět, jaký bude rok 2018 a co vás v něm čeká? Jak na tom budete v důležitých oblastech vašeho života?


reklama