reklama

Květinový horoskop: Leden až březen, jací jsou podle květin lidé narození začátkem roku?

Co o vás říkají květiny? Foto: Co o vás říkají květiny?Foto: istock.com

Povahu neurčuje pouze znamení zvěrokruhu. Rok můžeme rozdělit i po deseti kratších obdobích a každému přisoudit jednu květinu. Třeba je to právě vaše oblíbená, každopádně ale dokáže prozradit více o vaší povaze. Podívejte se, jak jsou na tom lidé, kteří se narodili v prvních třech měsících roku.

Iris

1. ledna - 10. ledna

Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele  a partnery si  vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

Astra

11. ledna – 20. ledna

Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokáží dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

Květinový zvěrokruh astra Foto: Foto: istock.com

Gerbera

21. ledna – 31. ledna

Je všeználek, neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá  vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to  najevo. Bývá to oblíbený člověk v  přátelství  i partnerství.

Pampeliška

1. února – 10. února

Ze všeho nejraději má ráda klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty ji nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá jí velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

Květinový zvěrokruh pampeliška Foto: Foto: istock.com

Sedmikráska

11. února – 19. února

Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

Tulipán

20. února – 29. února

Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky – humor a energii, doma pak bývá  nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

Květinový zvěrokruh tulipán Foto: Foto: istock.com

Mimóza

1. března – 10. března

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

Fialka

11. března – 20. března

Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé – tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

Květinový zvěrokruh fialka Foto:  Foto: istock.com

Petrklíč

21. března - 31. března

Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co  chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.

Narodili jste se v jiné části roku, nebo vaši blízcí? Zjistětě o sobě a o nich více v následujících článcích:

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Duben až červen, co o lidech narozených na jaře říkají květiny?

Jací jsou lidé, kteří se narodili v jarních měsících a na počátku léta? Jaký charakter se skrývá pod šeříky, pivoňkami nebo růžemi? Naši povahu nemusí určovat jen dvanáct...

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Červenec až září, co rostliny prozrazují o lidech narozených v létě?

Léto je nejpříjemnější období roku, ale jsou takoví i lidé, kteří se v létě narodili? Co špatného o nich prozradí květinový horoskop? A naopak co dobrého? Podívejte se,...

Článek

Co o vás říkají květiny? Foto:

Květinový horoskop: Říjen až prosinec, co odhalují květiny o lidech narozených v zimě?

Konec roku je velice barvitý, jsou tu lidé narození pod patronátem rozličných květin, jako jsou narcisy, orchideje nebo jmelí. Podívejte se na to, co rostliny prozrazují o...

Dáváte přednost klasickým znamením horoskopu? Podívejte se, co vás v roce 2018 čeká!

Článek

Horoskop na rok 2018 Foto:

Horoskop na rok 2018

Chcete vědět, jaký bude rok 2018 a co vás v něm čeká? Jak na tom budete v důležitých oblastech vašeho života?

reklama