reklama

Milujete kůži? Italský nábytek Natuzzi vás zve na Leather festival

Italská kvalita Natuzzi. Foto: Italská kvalita Natuzzi.Foto: natuzzi.cz

Hledáte kvalitní nábytek, ve kterém se odráží mnohaletá práce, cit pro design, styl a perfektní zpracování? Italská značka Natuzzi je jedničkou na trhu a synonymem kvality a preciznosti. Během října si tak nenechte ujít její Leather festival a pořiďte si nábytek v kůži za atraktivní cenu.

Příběh nábytkové firmy Natuzzi začal v roce 1959. Dnes, stejně jak v minulosti, Natuzzi přináší vášeň a inovace do každé kolekce. Každý nový model ctí a vychází z hodnot, na kterých si společnost vybudovala své postavení jako jednoho z nejdůležitějších výrobců nábytků na světe.

Nadšení pro kůži

Nadšení pro kůži a desetiletí expertíz stejně jako extravagantní materiály dělají z Natuzzi vlajkovou loď v nábytkářském průmyslu v celosvětovém měřítku. Kůže jsou vybírány a zpracovávány ve vlastních továrnách na vydělávání kůže v rámci 23 různých etap, kterými jsou získávány dvě kategorie kůže - kůže Natural a Protecta. Precizní Naturální kůže, extrémně jemné a sametové, jsou vyráběny v souladu s přirozenou charakteristikou kůže, jako je zrnitost, žilkování a barevné odstíny, a jsou rozeznatelné na pohled i dotyk. Kůže Protecta jsou potažené ochrannou vrstvou, která je dělá odolnými a ideálními pro praktické a denní použití. Kůže je elegantní a zároveň praktický přírodní materiál, který dodnes zůstává populární pro své jedinečné vlastnosti.

Pokud jste i vy milovníky kůže, nenechte si ujít od 9. října. do 29. října Leather festival, během něhož si můžete objednat kvalitní nábytek v kůži se slevou 15 %. Vybírat můžete z unikátního množství kůží, mnoha kategorií a barevností.

Luxusní kožená sedačka. Foto: Luxusní kožená sedačka. Foto: natuzzi.cz

Nejlepší materiál na trhu

Kožené čalounění vyjadřuje přirozenou ušlechtilost. Tento vysoce ceněný materiál nemá jen dlouhou živostnost, ale jeho vzhled se časem dokonce zlepšuje. Je silný, pružný a přirozeně přijímá tvar vašeho těla pro co možná nejvyšší pohodlí.

Studené v létě a teplé v zimě je kožené čalounění snadné na údržbu. Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších výrobců kožených sedaček, vám nabízí výběr kožených potahů ve dvou skupinách: Natural a Protecta.

Kůže Protecta:

Kůže jsou potažené tenkou ochrannou vrstvou, která je dělá odolnými a ideálními pro praktické a denní použití.

Kůže Natural:

Precizní kůže přírodního typu, extrémně jemné a sametové. Jejich přírodnější vzhled je podtržen zjevnými rysy rozeznatelnými na pohled i dotyk. Jedná se např. o zjevné žilkování, zrnitost, barevné odstíny či patinu. Právě tyto rysy jsou známkou vysoké kvality, kterých si odborníci cení. Každý produkt potažen naturální kůží je tak unikátním. Kůže je choulostivější na zacházení.

Spokojenost zákazníků na prvním místě

Natuzzi se pyšní čtyřmi obchody v České republice, v Praze a v Brně. Hlavním elementem DNA společnosti je prolínání designu, funkcí, materiálů a barev do svých kolekcí.

„Každý den si 4 000 lidí po celém světě k vybavení svého domova zvolí právě výrobek Natuzzi. 4 000 lidí, kteří v Natuzzi výrobcích nacházejí svůj vlastní životní styl. Jejich spokojenost je naším největším úspěchem,“ říká Pasquale Natuzzi, předseda a vrchní designer firmy Natuzzi.

Natuzzi je sázka na kvalitu. Foto: Natuzzi je sázka na kvalitu. Foto: natuzzi.cz

Na českém trhu společnost působící už téměř dvě desítky let. Zákazníci v prodejnách naleznou ucelenou řadu nábytku, tak aby si mohli pozorně a pečlivě vybrat opravdu to nejlepší, co potřebují, a to nejlepší ze současného designu.

V nabídce jsou například vysoce pohodlné a kvalitní sedací soupravy, koberce, lampy, stolky a dekorační předměty, svíčky, fotorámečky, vázy, podnosy, atd. Pokud si nejste jistí s výběrem materiálu či barevných kombinací, vyškolení odborníci vám rádi pomohou a poradí správné sestavení nábytku, nejoptimálnější varianty a nabídnou řešení, jak ideálně sladit barevnost a materiálové provedení.

Italská kvalita a preciznost

Natuzzi Italia pokračuje ve svém rukopisu jedinečnosti, nápaditosti a řemeslnické dovednosti. Všechny produkty jsou kompletně vymyšleny a sestaveny v Itálii, interpretující naplno podstatu výrobní linie ve smyslu „ Harmony maker“. Podstata společnosti a její hodnoty oživují prostory charakterizované jako vyvážené, elegantní a krásné. Design a inovace jdou ruku v ruce a odráží se jak v nábytku pro jídelny a ložnice, tak jsou vtěleny do ikonického relaxačního křesla Re-vive, které se intuitivně podřizuje pohybům těla.

Bílé křeslo s designovými prvky. Foto:
Křeslo Re-vive. Foto: natuzzi.cz

Společnost působí na trhu více než dvě desítky let. Foto: Společnost působí na českém trhu více než dvě desítky let. Foto: natuzzi.cz

Postel Fenice. Foto: Postel Fenice.Foto: natuzzi.cz

reklama