reklama

Noc za mřížemi: Hotel ve stylu thajského vězení láká na drsný, ale autentický zážitek

Hotel ve stylu thajského vězení. Foto: Hotel ve stylu thajského vězení.Foto: instagram.com/booking.com

Strávit noc za mřížemi a ve vězeňském mundúru? To se vám může podařit, aniž byste spáchali tresný čin. Hotel v Bangkoku zařízený ve stylu thajského vězení nabízí autentický zážitek pro všechny cestovatele, které omrzely pětihvědičkové hotely a touží po nevšením ubytování.

Ocitnout se v thajském vězení není až tak složité – stačí, že vám nedopatřením propadne vízum či naletíte podvodníkovi a místo v hotelu s bazénem můžete skončit v cele s drogovým dealerem. Hotel v Bangkoku však na takovém zážitku postavil byznys. Nvštěvníky láká na tvrdé postele za mřížemi a pruhované mundúry, ve kterých zakusí atmosféru thajského vězení, aniž by byli za cokoli odsouzeni.

V tmavých celách nečekejte nic víc než jen tvrdé palandy a mříže. Toalety hosté sdílejí spolu s ostatními „vězni. .Aby majitelé přidali ještě více na autentičnosti tohoto nevšedního zážitku, je v hotelu Sook Station povinná večerka, kdy v určitou hodinu personál zhasne všechno osvětlení. Ačkoli „dozorci“ jsou většinou, co se týká večerky, shovívavější, stává se, že se slabší povahy raději s hotelu brzy odhlásí.

Pokoje jsou vybaveny čistě, ale velmi syrově a jednoduše. Foto: Pokoje jsou vybaveny čistě, ale velmi syrově a jednoduše.Foto: booking.com

Podle majitele bangkokského hotelu lidé budou nevšední ubytování buď zbožňovat, anebo nenávidět. Jedna noc v cele mezi čtyřmi holými zdi stojí kolem 1100 korun. I když se jedná o relativní novinku, hotel už navšívily stovky spokojených zákazníků.

Realitu pravého thajského vězení přesto nemůžeme s hotelem Sook Station úplně srovnávat. Věznice v Bangkoku jsou přeplněné a přímo uprostřed se místo toalet nachází díra. Pro majitele však nebylo inspirací výlučně thajské vězení, ale jak se svěřil, jeho oblíbený film Útěk z vězení Shawshank.

Podívejte se, jak to v hotelu ve stylu thajského vězení vypadá. Chtěli byste v něm strávit noc?

(bb)

Další články:

Článek

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny. Foto:

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

I přesto nabízí luxus, autentický zážitek a nezapomenutelný výhled. Podívejte se!

Článek

Nejkrásnější stromové hotely na světě. Foto:

10 nejkrásnějších stromových hotelů na světě. Kolik zaplatíte za jednu noc?

Kdo si někdy nepřál mít vlastní "hnízdo" v korunách stromů? V těchto luxusních hotelích se vám přání může splnit.

Článek

Nebeský domov, co říkáte? Foto:

GALERIE: Tady se vám bude bydlet božky. Podívejte se na interiér zrekonstruovaného kostela

Rozhodně jedno z nejoriginálnějších bydlení nabízí britská realitní kancelář. Pokud toužíte po svatém klidu, můžete se nastěhovat do nově zrekonstruovaného kostela. Jak to...

reklama