reklama

Láďa a jeho Vychytávky přijíždějí na velbloudovi již tuto neděli ve 12.40!

Vychytávky Ládi Hrušky Foto: Vychytávky Ládi HruškyFoto: All

Přestože Láďa hned na začátku okoštuje tu nejpálivější papriku na světě a pěkně to s ním zamává, nezabrání mu to, aby i v dalším díle pořadu Vychytávky Ládi Hrušky představil divákům několik zajímavostí. V pořadí již 9. díl Vychytávek bude pěkně nabitý!

Česko je rájem kutilů. Ukážeme vám například česáček na jablka vyrobený z trubky na vodu a násady od koštěte nebo funkční po domácku sestrojenou sekačku na trávu. 

Myslíte si, že za velbloudy musíte do teplých krajin nebo do zoo? Omyl! Jedna velbloudí farma se skrývá i v jižních Čechách. Naprosto jedinečná a kouzelná.

Abychom se ale dostali zpět do našich zeměpisných šířek a zvyklostí, zaměříme se v další reportáži na sázení jabloní. Ani ty však nebudou jen tak ledajaké, nýbrž sloupovité a hodí se především do zahrad, kde není dostatek místa. Jsou totiž hezky skladné a plodí chutná jablíčka.

Nebudou chybět vychytávky a tipy, jak si zútulnit bydlení. Třeba taburetem vyrobeným ze staré pneumatiky a lana.

A na závěr nebude chybět něco pro potěchu žaludku. Nejprve si připravíme výtečný a velice zdravý sirup z černých jeřabin, potom si s Láďou uvaříme guláš z tlačenky.

Podívejte se, co vás už tuto neděli ve 12.40 čeká a věřte, že bude o co stát. Láďa Hruška na velbloudovi se totž nevidí každý den:)

reklama