reklama

Nedělní Vychytávky Ládi Hrušky se na vás těší již v neděli ve 12.40 na Primě!

Vychytávky Ládi Hrušky Foto: Vychytávky Ládi HruškyFoto: Vychytávky Ládi Hrušky

Láďa Hruška a jeho diváci, to je nevyčerpatelná studnice nápadů, rad, vychytávek a receptů. I tuto neděli ve 12.40 vás čeká další Vychytávek Ládi Hrušky a opět to bude nabitý díl.

Zajít do hospůdky na pivo je sice prima, ale mít pivovar přímo doma, to je jistě snem každého chlapa! A Láďa právě jednoho takového šťastlivce ve dvanáctém díle navštíví. Ovšem pro ty, co přece jen raději chodí na pivko do pohostinství, a když se pak navečer vracejí domů a mají trochu problémy najít ten správný klíč od bytu, má také jednu vychytávku – barvení klíčů lakem na nehty. Nezapomíná samozřejmě ani na zahrádkáře, a protože nastává čas vhodný pro sázení česneku, ukáže nám Láďa vychytávku pana Oldy, jenž sestrojil speciální sazečku česneku pro zjednodušení práce. A také vám ukžeme, jak založit kompost a co do něj vlastně dávat.

Viděli jste někdy bizony v ovčí kůži? My ano! Pan Josef chová toto plemeno ovce Oxford down už mnoho let. Ohřát se zajdeme do překrásného srubu, který si jeden kutil postavil v jižních Čechách úplně sám - od pokácení stromů až po zabydlení.

Ani kuchaři nepřijoud zkrátka - představíme vám hloh a ukážeme vím, jak si z něj připravit jedinečnou marmeládu. I ta se může hodit na palačinky, které si Láďa ukuchtí.

Podívejte se na upoutávku, ať víte, na co se můžete těšit:

reklama