reklama

oslava

U párty spolužáků jde o výjimečný okamžik, tomu by měla odpovídat i dekorace. Například židle můžete nezvykle ozdobit tenisovými nebo badmintonovými raketami. Foto:
25 srpna 2017 06:00
Školní léta jsou sice obdobím často nechtěného docházení do vzdělávací instituce, ale také časem, kdy jsme zažili spousty skvělých okamžiků. Připravte i vy svým ratolestem něco mimořádného. Třeba...
Celý článek
Zkuste trošku počítat. Kolik strávníků se u vás doma pohodlně nají? Pokud nejste s výsledkem spokojeni, poradíme, jak elegantně zvládnout i  početnější návštěvu. Foto:
15 srpna 2017 06:00
Bojujete s prostorem a množstvím židlí při rodinných oslavách? Řešení je jednoduché a nemusí být ani příliš nákladné.
Celý článek
Minipárečky se sezamem Foto:
14 srpna 2017 14:00
Pokud plánujete dětskou párty pro starší děti, určitě můžete popustit uzdu své kuchařské fantazii, trochu přimhouřit oko nad některými pamlsky a připravit pro ratolesti pořádnou hostinu! :)
Celý článek
Mercedes-AMG GT C Roadster Edition 50. Foto:
23 února 2017 00:15
Padesátka se musí zapít! Nejlépe několika hektolitry vysokooktanového benzínu. V rámci oslav 50. výročí od založení AMG zamíří na trh tři limitované edice exkluzivních modelů Mercedesu.
Celý článek
Chtěla sfouknout svíčky na dortu. Málem přišla o vlasy! Foto:
21 října 2016 10:53
Oslavy narozenin mohou být pěkně divoké a občas během nich dojde i k úrazu. Své o tom ví i tato oslavenkyně, která málem přišla o vlasy jen díky tomu, že chtěla sfouknout svíčky na svém narozeninovém...
Celý článek
Misha chce dobýt i hudební svět. Foto:
2 září 2016 16:29
Kde se jeho sláva a drzost zastaví?
Celý článek

reklama