reklama

oslava

Jak slavnostně prostřít stůl? Foto:
20 dubna 2018 06:00
Občas všichni jíme u televize bez zbytečných formalit. O to magičtější může být příležitost, kdy se chcete blýsknout parádní večeří a nádherně prostřeným stolem. Poradíme, jak na to!
Celý článek
Halloween má kořeny v židovských oslavách.  Foto:
30 října 2017 10:22
Hrůzu nahánějící svátek zase klepe na dveře. Po roční odmlce je Halloween opět tady. Děti vás s rozzářeným kukučem nabádají, ať si strašidelně vyzdobíte vaše obydlí? Neváhejte, máme pro vás hromadu...
Celý článek
Dušičky a Halloween mají společné kořeny! Oslavte svátky podzimu po svém Foto:
25 října 2017 06:00
Tradice Dušiček nám může připadat poněkud pochmurná a Halloween zase americky praštěný. Ani jedno ale nemusí být pravda. Pojďte s námi zapátrat ve zvycích předků a ukážeme vám, jak si podzimní svátky...
Celý článek
U párty spolužáků jde o výjimečný okamžik, tomu by měla odpovídat i dekorace. Například židle můžete nezvykle ozdobit tenisovými nebo badmintonovými raketami. Foto:
25 srpna 2017 06:00
Školní léta jsou sice obdobím často nechtěného docházení do vzdělávací instituce, ale také časem, kdy jsme zažili spousty skvělých okamžiků. Připravte i vy svým ratolestem něco mimořádného. Třeba...
Celý článek
Zkuste trošku počítat. Kolik strávníků se u vás doma pohodlně nají? Pokud nejste s výsledkem spokojeni, poradíme, jak elegantně zvládnout i  početnější návštěvu. Foto:
15 srpna 2017 06:00
Bojujete s prostorem a množstvím židlí při rodinných oslavách? Řešení je jednoduché a nemusí být ani příliš nákladné.
Celý článek
Minipárečky se sezamem Foto:
14 srpna 2017 14:00
Pokud plánujete dětskou párty pro starší děti, určitě můžete popustit uzdu své kuchařské fantazii, trochu přimhouřit oko nad některými pamlsky a připravit pro ratolesti pořádnou hostinu! :)
Celý článek
Mercedes-AMG GT C Roadster Edition 50. Foto:
23 února 2017 00:15
Padesátka se musí zapít! Nejlépe několika hektolitry vysokooktanového benzínu. V rámci oslav 50. výročí od založení AMG zamíří na trh tři limitované edice exkluzivních modelů Mercedesu.
Celý článek

reklama