reklama

vintage

Zastavte čas! Foto:
12 dubna 2018 06:00
Doba letí jako šílená a nervuje vás, že ani nestíháte sledovat měnící se trendy? Nechte je jejich jepičím životům a vykouzlete si doma atmosféru starých dobrých časů, kterou budete jednoduše milovat.
Celý článek
Nevyhazujte staré věci! Foto:
8 února 2018 06:00
Možná nevypadají úplně nově, možná se vám moc nelíbí, ale mohou mít vyšší hodnotu, než byste hádali. Při vyklízení půdy nebo sklepa tak dávejte pozor, co vyhazujete. Můžete to totiž prodat a vydělat...
Celý článek
Patina vypadá úžasně se starým nábytkem i s moderním Foto:
13 prosince 2017 07:59
Vymalovat byt může být náročné a mnohdy drahé. Pokud se navíc rozhodnete, že se do toho pustíte sami a nemáte zkušenosti, výsledek může být až katastrofální. Jenže je tu způsob, jak využít toho, že...
Celý článek
Dekorativní záclonky jsou pořádné retro. Foto:
26 listopadu 2017 06:00
Kdykoli je člověku smutno, vzpomene si na byt svých prarodičů. Všechny ty zvláštní a dekorativní věci, vůně a barvy seděly krásně k vaší babičce a budete na ně s láskou vzpomínat. Vy je ale ze svého...
Celý článek
Stolek v rustikálním stylu nahradí i ten noční... Foto:
21 června 2017 08:00
Spaní jako v bavlnce, všude samé květiny. Útulná, romantická, rustikální. Taková by měla být ložnice, pokud je oděna do venkovského stylu. Poradíme vám, jak toho dosáhnout...
Celý článek
Koupelnu ve starém stylu si můžete i naplánovat do novostavby. Zařizovacích předmětů, které ji naplní starším vzhledem, je už dnes k mání v obchodech poměrně dost Foto:
2 března 2017 11:36
V koupelně se člověk chce cítit jako znovuzrozený, vyžaduje tam čistotu a osvěžení. Koupelny ve stylu Shabby Chic to umějí splnit. Pojďte se podívat, jak svou koupelnu tomuto stylu přizpůsobit.
Celý článek
Dnes si starší, i když fungl nově vyrobenou kuchyň pořídíte v čím dál více kuchyňských studiích v nábytkářských obchodních domech Foto:
1 března 2017 06:00
Styl Shabby Chic se vyhýbá uniformitě a naopak umí vtisknout každému kousku domácnosti jeho důležitost pro vytvoření osobité atmosféry. Kuchyně a jídelny nejsou výjimkou.
Celý článek
Domácnost vybavená starším nebo staře působícím nábytkem nemusí být až tak nemoderní Foto:
28 února 2017 06:00
Je to styl, se kterým přišla Rachel Ashwell na sklonku 80. let. Můžete v něm kombinovat téměř vše „staré“ a „omšelé“ tak, aby vám v takovém prostředí bylo dobře a cítili jste se útulně.
Celý článek
Hlídejte si, abyste vytvořili rovný povrch. Není to těžké Foto:
12 října 2016 06:03
Dnes si ukážeme, jak starý nábytek zkrášlit pomocí mozaiky.
Celý článek
je tomu opravdu konec? Foto:
10 dubna 2016 12:45
Někomu přišly směšné, někoho vzrušovaly. Plnovousy se s námi loučí, proč?
Celý článek

reklama