reklama

TIP: Tuhle skleničku nutně potřebujete! Vejde se do ní celá lahev prosecca

Tuhle skleničku musíme mít. Foto: Tuhle skleničku musíme mít.Foto: The Present Finder

Konečně nemusíte lhát, když řeknete, že jdete jen na jednu skleničku... Tahle je přímo pro vás!

Milujeme prosecco a tušíme, že prosecco miluje i nás. Jinak bychom s ním nezažili tak příjemně opojné chvíle. Jako v každém vztahu to ale někdy skřípe, v tomto případě zvlášť následující ráno, kdy máme pocit, že nám bublinky prosecca praskají v hlavě jako trhavina.

I přes krušné kocoviny však prosecco patří k nestylovějšímu alkoholu, který je o třídu výš než víno, ale zároveň není tak slavnostní jako šampaňské. Málokdy si dokážeme dát jen jednu skleničku, ale popadnout celou lahev a otočit ji nad otevřeným chřtánem dnem vzhůru je zase v rozporu s naším dobrým vychováním.

Jak z toho ven? Naštěstí výrobci znají naše chutě... i slabiny. Britský e-shop s dárkovými předměty Present Finder tak začal nabízet skleničku na prosecco, která přesně uspokojí naše potřeby. Tedy skleničku. Přesněji řečeno sklenici. Její kapacita je totiž 750 ml, jinými slovy se do ní vejde celá lahev prosecca!

Prodejní cena je 15 liber, tedy asi 420 korun. Za jednu skleničku je to sice dost, ale nezapomeňte, že se v obchodech brzy začne prodávat vánoční výzdoba. A koho jiného byste tímto darem měli obšťastnit než sebe? Na Silvestra jako když najdete.

Dám si jen jednu skleničku. Foto: Dám si jen jednu skleničku. Foto: The Present Finder

Tuhle skleničku potřebujete. Foto: Tuhle skleničku potřebujete. Foto: The Present Finder

Podívejte se na galerii oranžových vín. Dali byste si?

(as)

Článek

Vtipné faily. Foto:

GALERIE: 15 nejvtipnějších designových failů všech dob. Tady někdo nepřemýšlel!

Přemýšlet někdy bolí a lidé, kteří vytvořili tahle designová mistrovská díla, svoje mozkové závity rozhodně nepotrápili. Podívejte se na přehlídku těch nejvtipnějších...

Článek

Naschvály spolubydlících. Foto:

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Kanadské žertíky zpravidla milujeme, pokud je někdo nepřichystá pro nás. Tito lidé měli přesně takovou smůlu, že se nechali nachytat od svých škodolibých spolubydlících....

Článek

Nejprve zmizela žluť dřevěného obkladu. Na pozadí bílé totiž vyniknou všechny ostatní barevné detaily, kterými chtěl designér místnost vyplnit. Foto:

GALERIE: Nahlédněte do stylové horské jídelny uprostřed drsné krajiny. Vychutnáte si zde jídlo i vytříbený design

Hory a lesy mají v sobě neopakovatelné kouzlo. A co teprve, když právě tam máte i svou chatu nebo chalupu! Někdy je ale letní sídlo také místem, kde si člověk může konečně...

reklama