reklama

Toužíte po extravaganci? Zavěste si ke stropu postel, křeslo i noční stolek

Závěsná postel vypadá skvěle Foto: Závěsná postel vypadá skvěleFoto: istock.com

Zkuste něco nového, z čeho se návštěvám podlomí kolena. Zhoupněte se do pohody se závěsným nábytkem. Dokáže nudný pokoj proměnit v originální prostor. Ušetříte místo a leckdo vám bude závidět.

Postel, která vyřeší nespavost

Hlavní výhodou závěsné postele je její způsob odvětrávání lůžka. Tato funkce u mnoha typů postelí, především paland, bohužel chybí. Správné odvětrávání vás přitom může ochránit před roztoči, nebo plísněmi. Ocelový typ konstrukce zajistí mírné houpání do boku (jako v kolébce) a také pomůže při nespavosti. Takže závěsná postel rozhodně neplní jen estetickou funkci, ale pomůže i s problémem, jímž trpí velká část populace. 

Levitující noční stolek

K zavěšené posteli patří i noční stolek ve stejném duchu. Existuje mnoho materiálů a stylů provedení, které podtrhnou vzhled celé místnosti. Máte-li doma kus prkna, třeba ze staré poličky, zkuste si závěsný noční stolek vyrobit sami. 

ZávěsnýNábytek - Obrázek 2 Foto: Foto: pinterest.com/SahithyaReddy

Unese to můj strop?

Nemusíte se bát. Konstrukce bez obav unese postel, vás i partnera nebo partnerku. Díky ocelovým lankům má konstrukce postele vysokou nosnost i pevnost. Tato lanka, například v dětském pokoji, můžete obohatit o zvedací mechanismus a přes den tak děti získají plochu na hraní navíc! Ocelové i dřevěné části ukotvíte vruty a hmoždinkami, které běžně drží třeba i vaši kuchyň. 

Lenošení ve vzduchu

Oblíbené a zasloužené chvíle nicnedělání si užijte i na čerstvém vzduchu a doslova ve vzduchu! K tomu slouží venkovní postele, které si vytvoříte třeba z palet a připevníte v pergole nebo na trase.

ZávěsnýNábytek - Obrázek 3 Foto: Foto: pinterest.com/LonnyMagazine

(bp)

Další články:

Článek

Na výběru povlečení si dejte záležet Foto:

Vyberte si perfektní povlečení pro pohodlný spánek. Na co se zaměřit?

Spánek ovlivňuje řada faktorů a rozhodně by ho nemělo rušit nevhodné povlečení. Vyberte to pravé, abyste si odpočinuli a ještě zlepšili vzhled svojí ložnice. Až půjdete do...

Článek

Jak si udělat sladké pohodlí? Foto:

Bydlení pro lenochy: Udělejte si doma co největší pohodlí! Díky těmto tipům nebudete muset hnout ani prstem

Lenošení je jedna z nejpříjemnějších věcí vůbec. Zpomalte své hektické životní tempo a odpočiňte si. Díky těmto vychytávkám si své bydlení můžete o trochu zjednodušit a...

Článek

Odpočívat je umění Foto:

Konečně si odpočiňte. Naučíme vás ty nejlepší relaxační techniky. Které podlehnete?

Bez odpočinku bychom nemohli existovat. Nestačí jen dodržovat osm hodin spánku, ale také naučit se vypnout během dne nebo si dokázat najít čas na čtení. Relaxace je...

reklama