reklama

Věnujte fotodárky. Jsou osobní a potěší každého. Vybrali jsme ty nejlepší

Fotodárky potěší Foto: Fotodárky potěšíFoto: istock.com

Ověřili jsme si za vás, že dárky z fotografií fungují báječně. A nemusí se jednat jen o sentimentální kalendář pro babičku. Fotodárky pod stromečkem zafungují, nejsou drahé a jsou originální, je jen na vás, jaké snímky použijete.

Hrnek s fotkou nechte minulosti, existují jiné elegantnější způsoby, jak někoho obdarovat. Projděte si galerii v mobilu, svůj Instagram, paměťovou kartu foťáku a vyberte to nejlepší, co se vám letos podařilo vyfotit. Vyrazili jste na dlouhou cestu? Určitě z ní máte snímky, které se skvěle budou hodit do tematického alba pro prarodiče, kteří se o vás celou dobu vašich cest báli. Nebo vyberte nějaký svůj hezký portrét a nechte z něj udělat magnetickou skládačku. Dejte fotodárkům šanci, nemusí to být kýče.

Plakát na stěnu

Co takhle dát všechny fotky do jednoho tisku? Můžete. Česká společnost vyvolej.to vám natiskne 35 nebo 70 fotek na velký plakát. Fotky na plakátě mají čtvercový formát, takže je ideální je vybrat z Instagramu. Fotky ostatně můžete skrze web firmy nahrát sami a plakát si tak vytvořit bez pomoci někoho jiného. Pak už jen objednáte a hotovo. 

Fotodárky - Obrázek 2 Foto: Foto: vyvolej.to

Fotoalbum

Tohle je nehynoucí klasika. Můžete nechat udělat fotoknihu, ale co takhle kdybyste zkusili vyrobit album sami? Kupte si hezké fotoalbum, třeba na českém papírnictví Papelote seženete opravdu pěkná, dejte dohromady fotografie a pak už jen nalepujte a připisujte vtipné poznámky nebo věnování, zkrátka co vás napadne. Fotografie můžete elegantně vlepit washi páskami z rýžového papíru, velký výběr mají třeba zde

Fotodárky - Obrázek 3 Foto: Foto: papelote.cz

Fototaška

Jako dobrá alternativa k igelitkám fungují látkové tašky. Jednu takovou můžete nechat natisknout třeba u Foto Škoda. Vyberete si fotku a barvu tašky a hezký malý dárek pod stromeček je brzy hotový. 

Fotodárky - Obrázek 1 Foto: Foto: fotoskoda.cz

Rámeček s fotografií

Vypadá to jednoduše, ale dejte si práci se sháněním toho nejhezčího fotorámečku, který ve městě uvidíte. Pak už nechte kvalitně vytisknout fotku a dárek, který potěší zejména prarodiče nebo rodiče, je hotový a je k nezaplacení! 

Magnetické fotky

Fotky nemusíte nechat vytisknout jenom na klasický papír, ale můžete je proměnit v magnety. Tuto službu nabízí vícero firem. Můžete mít jednotlivé magnety, nebo z nich poskládat jednoduché puzzle na ledničku. 

Fotodárky - Obrázek 4 Foto: Foto: vyvolej.to

(Matouš Hartman)

Další články:

Článek

Klasické barvy rozzáří Vánoce Foto:

Udělejte si tradiční Vánoce. Jaké barvy vybrat a kde je použít?

Na svátky je hezké vrátit se ke kořenům. Nemusíte vymýšlet žádné složitosti, klasické Vánoce se zařídí snadno a budou vypadat skvěle. Navíc dekorace půjde snadno obměňovat...

Článek

Vánoční ozdoby se nejvíce líbí dětem Foto:

Česká klasika i americká inspirace: Máme pro vás nápady na tradiční i netradiční ozdoby

Všichni máme doma tu dobře známou krabici s nápisem „Vánoce“ a v ní ozdoby, které rok co rok věšíme na stromek. Pokud už se vám ale za ta léta okoukaly, zkuste letos něco...

Článek

Co s ním? Foto:

Proměňte staré struhadlo v okrasu bytu. Jde to snadno, zkuste tyto tipy

Už je vaše struhadlo tupé a je s ním náročné pracovat? Nevyhazujte ho a dejte mu druhou šanci. Může váš byt ozdobit nebo mu dodat rustikální nádech. Podívejte se, co se...

reklama